Aktualności Huace Croton TV Polska

Nie wstydź się
Don’t be shy

Informacje o dramie:

Tytuł polski: Nie wstydź się
Tytuł oryginalny:
心动不可耻 还很可爱 (Xindong Bu Kechi, Hai Hen Keai)
Tytuł angielski:
Don’t be shy (tytuł alternatywny: Countdown of Love)
Kraj: Chiny Kontynentalne
Ilość odcinków: 12 × 35 min.
Data emisji: 19 kwietnia – 24 maja 2022
Miejsce filmowania: Xiamen

 

Opis fabuły:

Shi Qianjin (Li Yutong) to kobieta biznesu, która cały dzień musi mieć zaplanowany co do sekundy. Pomimo idealnego planu, jej życie kończy się przedwcześnie w wyniku wypadku samochodowego. Spotyka się z przewoźnikiem, który ma ją zabrać w zaświaty, jednak w wyniku sprzeczki udaje jej umknąć, zdobywając dodatkowe 30 dni życia. W tym momencie na jej nadgarstku pojawia się zegarek, którego wskazówki cofają się, odliczając pozostały jej czas. Zegarek zatrzymuje się jednak w pobliżu Zhou Qingyana (Lu Yunfeng) – właściciela małego krematorium dla zwierząt. Czy dzięki niemu Qianjin uda się oszukać śmierć i zatrzymać uciekający jej czas?

Zapowiedź:

Obsada i opis postaci:

Li Yutong (李羽桐) jako Shi Qianjin

Kobieta, u której wszystko musi chodzić jak w zegarku, ma zaplanowaną niemalże każdą sekundę życia i biada temu, kto ośmieli się ten plan zniszczyć. Po śmierci ojca zostaje panią prezes w wielkiej korporacji, którą zarządza twardą ręką. Nieoczekiwanie ginie w wypadku samochodowym, jednak udaje jej się oszukać przewoźnika i wrócić do życia. Na jej ręce pojawia się jednak zegarek, który odmierza 30 dni do końca jej życia. Od tej pory skupia się tylko na tym, by go zatrzymać.


Lu Yunfeng (呂鋆峰) jako Zhou Qingyan

Właściciel małego zakładu pogrzebowego dla zwierząt, cierpi na zaburzenie emocjonalnej ekspresji mimicznej, co znaczy, że nie potrafi prawidłowo okazywać emocji: śmieje się, gdy jest smutny, a gdy jest szczęśliwy, wtedy płacze. Ma dobry kontakt z sąsiadami, jednak zero szczęścia w miłości. Czy zmieni się to po spotkaniu Qianjin?

Wen Moyan (温茉言) jako Zhu Li

Asystentka Qianjin, która jednocześnie jest jej najlepszą przyjaciółką, wsparciem duchowym i doradcą w sprawach sercowych. Jest wielozadaniowa i jako jedyna potrafi nadążyć za Qianjin, po pracy wciąż ma jednak czas, by chodzić na imprezy lub poznawać mężczyzn na portalach randkowych. Zakochana od pierwszego wejrzenia w Lu Fanie, jednak czy uczucie okaże się prawdziwą miłością czy tylko ulotnym zauroczeniem?

Zhao Huanran (赵奂然) jako Lu Fan

Najlepszy przyjaciel Qingyana, z którym dzieli mieszkanie. Z zawodu weterynarz specjalizujący się w akupunkturze dla zwierząt, w pracy bardzo profesjonalny, za to po pracy totalny kobieciarz, który nie potrafi paru dni wytrzymać bez dziewczyny. Po uszy zakochany w Zhu Li, przy której czuje, że tym razem to coś więcej niż tylko przelotny romans.

 

Plakaty:
Kalendarz emisji:
Odcinki z tłumaczeniem polskim będą emitowane we wtorki i czwartki o godzinie 20:00 na kanale YouTube
Huace TV Polska
Zdjęcia: