Medical Examiner: Dr. Qin

tłumaczenie: Irluna || korekta: savil, hime || grupa fansuberska: BAKA Fansubs

Dostępne za pośrednictwem portalu: viki.com

Tytuł angielski: Medical Examiner: Dr. Qin
Tytuł oryginalny: 法医秦明  (fa yi qin ming)
Tytuł polski: Doktor śledczy Qin Ming
Kraj: Chiny Kontynentalne
Ilość odcinków: 20
Data emisji: 13 październik – 15 grudzień 2016

Fabuła: Każde ciało może doprowadzić do sprawcy morderstwa. Qin Ming jest specjalistą z zakresu medycyny sądowej, jednak jego ekscentryczne podejście do życia odpycha potencjalnych współpracowników. Jedynie Kapitan policji Lin Tao i świeżo przeniesiona do wydziału, Li Da Bao, są w stanie tolerować ekscesy doktora Qin. Wspólnie tworzą zespół pracujący nad najtrudniejszymi przypadkami.

Obsada: Zhang Ruoyun, Jiao Junyan, Li Xian

 INFORMACJA: Drama znajduje się na serwerze viki.com aby zmienić język na polski należy kliknąć na dole po prawej stronie „EN – xx%” i zmienić na „PL – 100%”, zalecamy aby w przypadku korzystania z urządzeń mobilnych (telefon, tablet) pobrać sobie darmową aplikację VIKI 🙂

3 thoughts on “Medical Examiner: Dr. Qin

  1. Chińska odpowiedź na CSI i Kości. Momentami mocno drastyczne, choć ma to swój klimat, wprowadzając sporo realizmu. Ostatnich pięć odcinków tak słabe, że mogłoby ich nie być. Ciekawy jest tylko pomysł z DNA (oparty na prawdziwym przypadku z USA).

  2. Uwielbiam ta drame przez co oglądałam ja już kilka razy dziękuje za tłumaczenie i tez się zastanawiam bo jest 2 i 3 sezon jednak z innymi aktorami
    czy może się zastanawialiście (ekipa meiq) nad podjęciem się tłumaczenia 2 i 3 sezonu?

    1. Hejka, niestety w naszej ekipie w obecnej chwili brak osób, które mogłyby się zająć tłumaczeniem. Mam jednak nadzieję, że nasze inne propozycje przypadną Ci do gustu 😉 Pozdrawiam i życzę przyjemnej niedzieli!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: