K-DRAMA Zakończone , ,

Bad Prosecutor

Jin Jung (D.O.) to pod każdym względem „zły prokurator”. Jest niechlujny, źle wychowany, wybuchowy i gotów do użycia niekonwencjonalnych metod, by wyegzekwować sprawiedliwość. Szokuje ludzi, gdy pojawia się na ceremonii inauguracyjnej ubrany w dres, a nie garnitur. Motywuje go niekończące się pragnienie zaprowadzenia sprawiedliwości na ulicach Korei Południowej. Ze swojego nowego stanowiska w trzecim wydziale Centralnej Prokuratury Okręgowej przyrzeka pomagać nieuprzywilejowanym i chronić ich przed bogatymi ludźmi, którzy chcą ich wykorzystać.
Starsza prokurator Shin Ara (Lee Sehee) jest przeciwieństwem Jin Junga. Jest chłodna, przestrzegająca zasad i niezwykle kompetentna. Ich skrajnie różne osobowości i podejście do prawa sprawiają, że na początku nie potrafią się dogadać. Z czasem jednak nawiązują bliższą więź i zaczynają łączyć swoje umiejętności, aby pokonać przestępców. Jednak ich ambitny kolega, prokurator Oh Dohwan (Ha Jun), chce się wspiąć na szczyt hierarchii prawniczej i zrobi wszystko, by się tam dostać. Czy jego ambicja powstrzyma Jin Junga i Shin Arę w dążeniu do sprawiedliwości?

 

Obsada: Doh Kyungsoo (D.O. EXO), Lee Sehee, Ha Joon, Joo Boyoung, Lee Sieon, Kim Sangho

Tytuł angielski: Bad Prosecutor
Tytuł oryginalny: 진검승부 (Jingeomseungbu)
Kraj: Korea Południowa
Ilość odcinków: 12
Data premiery: 05 października 2022

tłumaczenie: Kleine  || korekta: albizja

Dostępne za pośrednictwem portalu: viki.com

 INFORMACJA:
Drama znajduje się na serwerze viki.com. Aby zmienić język na polski, należy kliknąć na dole po prawej stronie „EN – xx%” i zmienić na „PL – 100%”, zalecamy, aby w przypadku korzystania z urządzeń mobilnych (telefon, tablet) pobrać sobie darmową aplikację VIKI 🙂