K-DRAMA Zakończone , , , ,

Unlock My Boss

Kim Sunjoo jest genialnym programistą oraz założycielem i prezesem Silver Linings. Jego nazwisko jest szeroko znane, jednak taka sława wiąże się z wieloma wyzwaniami i niebezpieczeństwem, albowiem są tacy, którzy zrobią wszystko, by go zniszczyć. Pewnego dnia Sunjoo znika, a dzięki niezwykłemu zbiegowi okoliczności jego dusza zostaje uwięziona w jego własnym telefonie.
Telefon z uwięzionym w środku Sunjoo zostaje znaleziony przez Park Insunga – młodego człowieka, który niedawno skończył studia i właśnie poszukuje swojej wymarzonej pracy. Jego życie ulega diametralnej zmianie za sprawą tajemniczego telefonu i uwięzionego w nim prezesa Silver Linings. Kim Sunjoo proponuje chłopakowi sowitą nagrodę w zamian za rozwikłanie zagadki. Wkrótce Park Insung zostaje prezesem wielkiej firmy.
Jak potoczy się dalsza współpraca młodego prezesa z przypadku i ducha uwięzionego w telefonie? Czy uda im się rozwikłać zagadkę i odnależć Kim Sunjoo?

 

Obsada: Chae Jonghyeop, Park Sungwoong, Seo Eunsoo, Lee Sanghee, Byun Junseo, Bang Joohwan

Tytuł angielski: Unlock My Boss
Tytuł oryginalny: 사장님을잠금해제 (Sajangnimeul Jamgeumhaeje)
Kraj: Korea Południowa
Ilość odcinków: 12
Data premiery: 07 grudnia 2022

tłumaczenie: neoxxa || korekta: LadyBee

Dostępne za pośrednictwem portalu: viki.com

 INFORMACJA:
Drama znajduje się na serwerze viki.com. Aby zmienić język na polski, należy kliknąć na dole po prawej stronie „EN – xx%” i zmienić na „PL – 100%”, zalecamy, aby w przypadku korzystania z urządzeń mobilnych (telefon, tablet) pobrać sobie darmową aplikację VIKI 🙂