K-DRAMA Zakończone , , , ,

True Beauty

Im Jukyung to wesoła i pozytywnie nastawiona do większości rzeczy licealistka. Stała się boginią dzięki swoim umiejętnościom makijażu, których nauczyła się z poradników wideo w Internecie. W szkole znana jest jako jedna z najładniejszych dziewczyn, choć potajemnie żyje w strachu, że ktoś odkryje, jak wygląda bez makijażu. Lee Su Ho to niezwykle przystojny chłopak, w którym podkochuje się wiele dziewczyn. Wydaje się mieć wszystko: wygląd, dobre stopnie, pieniądze i doskonałe umiejętności koszykarskie. Kryje jednak w sobie kilka mrocznych sekretów z przeszłości i próbuje nie zwracać na siebie uwagi klasy. Gdy Jukyung spotyka na swojej drodze Su Ho, powoli zaczynają się do siebie zbliżać i odkrywać swoje tajemnice. Ale czy Su Ho uda się pomóc dziewczynie odnaleźć jej prawdziwe piękno?

Obsada:

Tytuł angielski: True Beauty
Tytuł oryginalny: 여신강림 (Yeoshingangrim)
Tytuł polski: Ukryte Piękno
Kraj: Korea
Ilość odcinków: 16
Data emisji: 9 grudnia 2020 – 4 lutego 2021

tłumaczenie: vhana_lee || korekta: Riva || grupa fansuberska: lizards@DEEP

 INFORMACJA:
Drama znajduje się na serwerze viki.com aby zmienić język na polski należy kliknąć na dole po prawej stronie „EN – xx%”, zalecamy, aby w przypadku korzystania z urządzeń mobilnych (telefon, tablet) pobrać sobie darmową aplikację VIKI 🙂

Uwaga! W związku ze zmianą zasad dostępu na viki (wprowadzonymi w połowie emisji dramy), od piątego odcinka dostęp tylko dla osób z kontem Viki Pass. Polecamy wykupić wspomniane konto lub obejrzeć odcinki za pośrednictwem forum lizards@DEEP.