True Beauty

tłumaczenie: vhana_lee || korekta: Riva || grupa fansuberska: lizards@DEEP

Tytuł angielski: True Beauty
Tytuł oryginalny: 여신강림 (Yeoshingangrim)
Tytuł polski: Ukryte Piękno
Kraj: Korea
Ilość odcinków: 16
Data emisji: 9 grudnia 2020 – 4 lutego 2021

Fabuła: Im Joo Kyung to wesoła i pozytywnie nastawiona do większości rzeczy licealistka. Stała się boginią dzięki swoim umiejętnościom makijażu, których nauczyła się z poradników wideo w Internecie. W szkole znana jest jako jedna z najładniejszych dziewczyn, choć potajemnie żyje w strachu, że ktoś odkryje, jak wygląda bez makijażu. Lee Su Ho to niezwykle przystojny chłopak, w którym podkochuje się wiele dziewczyn. Wydaje się mieć wszystko: wygląd, dobre stopnie, pieniądze i doskonałe umiejętności koszykarskie. Kryje jednak w sobie kilka mrocznych sekretów z przeszłości i próbuje nie zwracać na siebie uwagi klasy. Gdy Joo Kyung spotyka na swojej drodze Su Ho, powoli zaczynają się do siebie zbliżać i odkrywać swoje tajemnice. Ale czy Su Ho uda się pomóc dziewczynie odnaleźć jej prawdziwe piękno?

Obsada:

 INFORMACJA:
Drama znajduje się na serwerze viki.com aby zmienić język na polski należy kliknąć na dole po prawej stronie „EN – xx%”, zalecamy, aby w przypadku korzystania z urządzeń mobilnych (telefon, tablet) pobrać sobie darmową aplikację VIKI 🙂

Uwaga: Od 3 odcinka linki do darmowego obejrzenia będą przez jakiś czas zablokowane na stronie viki. Przewidujemy, że odcinek 3 i 4 będzie można za darmo obejrzeć online od 6 stycznia. Następnie będą odblokowywane kolejne 2 odcinki tygodniowo. Dla niecierpliwych widzów zalecamy wykupienie vikipass, lub pobranie napisów na forum.

 

One thought on “True Beauty

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: