Aktualności

TOP10 najgorętszych pocałunków w azjatyckich dramach


Dziś Walentynki – święto zakochanych. A co z Walentynkami kojarzy nam się najbardziej? Czekoladki, róże i oczywiście całusy. W związku z tym przygotowałam dla Was Top10 najgorętszych dramowych pocałunków. Może znajdziecie wśród nich propozycję idealną na walentynkowy wieczór.

 

#10 Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo – słodki pocałunek (odc. 14)

Wang So i Cha Hae Soo

Nie przepadam za dramami kostiumowymi, ale tę warto było obejrzeć. Świetna ścieżka dźwiękowa, wielu przystojniaków i cudowny Lee Joon Gi. Uwielbiam go w roli czwartego księcia i tę mroczną aurę wokół niego.  Relacja Wang So i Cha Hae Soo ewoluowała z niechęci do miłości. Może dlatego oglądając pocałunek z 14. odcinka, poczułam przyjemny dreszczyk….

 


#9 Strong woman Do Bong Soon – na fortepianie (odc. 15)

An Min Hyuk i Do Bong Soon

Jest to jedna z najzabawniejszych dram, jakie oglądałam. Hyung Sik jest tu nadzwyczaj uroczy. Wydawać by się mogło, że jest nawet odrobinę niedojrzały. Jednak, we wspomnianej scenie, zmienia się w pałającego pożądaniem mężczyznę. Bardzo mi się ta zmiana podoba.

 


#8 Love is sweet – w windzie i na korytarzu (odc. 21)

Yuan Shuai i Jiang Jun

Ten pocałunek jest jednocześnie gorący i zabawny, a to za sprawą pewnego niespodziewanego gościa. Jeśli chcecie wiedzieć, o co dokładnie chodzi, koniecznie obejrzyjcie tę dramę.

 


#7 Wok of love – w kuchni (odc. 32)

Seo Poong i Dan Sae Woo

Dramę oglądałam dość dawno, ale pocałunek pamiętam doskonale, zatem powinien znaleźć się na tej liście. Jest on jednocześnie słodki i gorący, a uśmiech Jun-ho sprawia, że moje serce bije szybciej.

 


#6 My little happiness – na kanapie (odc. 25)

Wen Shao Qing i Cong Rong

Drama wyróżnia się tym, że jest w niej bardzo dużo całuśnych scen. Wszystkie są naprawdę dobre, jednak scena pocałunku na kanapie jest moją ulubioną. Może dlatego, że w oczach głównego bohatera da się wyczuć autentyczną pasję i pożądanie. Macie takie same odczucia?

Dramę znajdziecie po polsku na naszej stronie: www.meiq.pl/my-little-happiness/

 


#5 W-Two worlds apart – w areszcie (odc. 7)

Kang Cheol i Oh Yeon Joo

Uwielbiam Lee Jong Suka, więc nie mogło go tu zabraknąć. Cała drama jest rewelacyjna, ale sceny pocałunków są szczególnie doskonałe. Jedną z nich jest scena w areszcie. Jest w niej coś pociągającego i ekscytującego, coś, co przyciąga widza przed ekran.

 


#4 Cross fire – prawdziwy french kiss (odc. 33)

Xiao Feng i An Lan

Ten pocałunek musiał się tu znaleźć. Jest jednym z najdłuższych i najbardziej namiętnych jakie widziałam do tej pory. Realizm tej sceny jest powalający. Po prostu wielkie WOW.

 


#3 What’s wrong with secretary Kim – w holu (odc. 13)

Lee Young Joon i Kim Mi So

Pewnie większość się ze mną zgodzi, że między tą parą da się odczuć niezwykłą chemię, a ich pocałunki są uznawane za jedne z najlepszych. Takim jest również gorący pocałunek w holu, który chwilę później przeniesie się do sypialni. Twórcy długo kazali nam czekać na rozwój sytuacji, ale to czekanie się opłaciło. Jeśli jeszcze nie widzieliście tej dramy, to gorąco zachęcam. Jeśli ją widzieliście, to wiecie, co mam na myśli.

 


#2 Another Miss Oh – pod ścianą (odc. 9)

Park Do Kyung i Oh Hae Young

Długo wyczekiwany pierwszy pocałunek głównej pary. Aktorzy włożyli w tę scenę wiele emocji: pasję, złość, napięcie. Sam pocałunek na początku może wydawać się wymuszony, jednak po chwili widać, że obydwoje tego pragną.

 


#1 Melting me softly – pod prysznicem (odc. 10)

Ma Dong Chan i Go Mi Ran

To zdecydowanie #1 w moim rankingu. Od zawsze wiedziałam, że Ji Chang Wook jest mistrzem pocałunków, ale ta scena to według mnie absolutny majstersztyk. Od samego początku tej sceny czuje się niesłychaną chemię między bohaterami. Zresztą sami oceńcie.

Dramę znajdziecie po polsku na naszej stronie: www.meiq.pl/melting-me-softly/

 


BONUS: True beauty – „prawie” pocałunek na kanapie (odc. 9)

Han Seo Jun oraz Lim Joo Gyung

Na koniec mały bonus. W tej scenie do pocałunku wprawdzie nie doszło, ale cała sytuacja była pełna napięcia i ekscytacji. Nie ukrywam, że oglądając ją, liczyłam, że zakończy się inaczej. A Wy w której drużynie jesteście: #TeamSuHo czy #TeamSeoJun?

Dramę znajdziecie po polsku na naszej stronie: www.meiq.pl/true-beauty/

 


Na tym zakończę moją listę najgorętszych pocałunków w azjatyckich dramach. Co o niej sądzicie? Zgadzacie się? A może macie swoje typy? Podzielcie się nimi w komentarzu.