The Penthouse: War in Life 3

tłumaczenie: EyeCandy || korekta: hime || grupa fansuberska: BAKA Fansubs

Tytuł angielski: The Penthouse: War in Life 3
Tytuł oryginalny: 펜트 하우스
Tytuł polski: Pałac Kłamców 3
Kraj: Korea
Ilość odcinków: 11
Data emisji: 4 czerwca – 20 sierpnia 2021

Fabuła: Po tym, jak Shim Su Ryeon pomściła śmierć swojej córki i wsadziła mieszkańców Hera Palace do więzienia, chciała jedynie spokojnie żyć u boku ukochanego. Niestety na jej oczach mężczyzna umiera.
W sezonie trzecim poznamy dalsze przygody znanych nowobogackich mieszkańców Hera Palace, których chęć zemsty na Shim Su Ryeon osiągnęła niewyobrażalne rozmiary. Natomiast kobieta rozpaczliwie będzie próbowała odnaleźć sprawcę śmierci ukochanego. Jeśli dodamy do tego kolejne tajemnice i kilku nowych bohaterach, zapowiada się niesamowity, pełen zwrotów akcji seans.

ObsadaKim So Yeon, Eugene, Uhm Ki Joon, Yoon Jong Hoon, Shin Eun Kyung, Bong Tae Gyu, Yoon Joo Hee 


INFORMACJA: Drama znajduje się na serwerze viki.com, aby zmienić język na polski, należy kliknąć na dole po prawej stronie „EN – xx%”, zalecamy, aby w przypadku korzystania z urządzeń mobilnych (telefon, tablet) pobrać sobie darmową aplikację VIKI 🙂

Uwaga! W związku ze zmianą zasad dostępu na viki (wprowadzonymi w połowie emisji dramy), od trzeciego odcinka dostęp tylko dla osób z kontem Viki Pass. Polecamy wykupić wspomniane konto lub obejrzeć odcinki za pośrednictwem forum BakaFansubs.

13 thoughts on “The Penthouse: War in Life 3

  1. Witaj 🙂
   Dziękuję za zainteresowanie dramą.
   Jeśli chodzi o odblokowanie go za darmo wszystko zależy od viki. My jedynie udostępniamy tam swoje napisy, dzięki czemu możecie legalnie oglądać ulubione produkcje.
   Ze swojej strony zachęcam do odwiedzenia zaprzyjaźnionego forum – Baka Fansubs, na którym wydajemy te same napisy za darmo.

   Pozdrawiam,
   Eye. 🙂

  1. Julio,
   odcinki staramy się wydawać regularnie. Obecnie pracujemy nad odcinkiem piątym, jednak tłumaczenie oraz korekta, by odcinek był możliwie najlepiej dopracowany zajmują nam trochę czasu.
   Serdecznie zachęcam do obserwowania naszych mediów społecznościowych, gdzie na bieżąco informujemy o każdym nowym odcinku, jeśli takowy się pojawi.

   Pozdrawiam,
   EyeCandy.

    1. Cześć Kasia,
     Tę dramę online możesz obejrzeć na stronie, do której następuje przekierowanie z podpisem do odcinka – jest to viki.com, gdzie po wykupieniu viki pass będziesz miała dostęp do wszystkich odcinków dramy.
     Jeśli chodzi o dostęp do strony, gdzie możesz pobrać tylko napisy, odezwij się tam. Osoby odpowiedzialne z chęcią cię pokierują co dalej 🙂

     Pozdrawiam,
     EyeCandy.

  1. Cześć, dziękuję za wiadomość.
   Jak to mówią, tłumacze tez ludzie, a to, co robimy, robimy z pasji i w naszym wolnym czasie, dlatego też staramy się możliwie szybko wydawać kolejne odcinki, ale nie zawsze pozwala nam na to wolny czas.
   Prace nad odcinkiem dziesiątym cały czas trwają, dlatego wypatruj informacji na naszych mediach społecznościowych o nowych odcinkach.

   Pozdrawiam,
   EyeCandy.

   1. Mam jeszcze jedno pytanie, dlaczego inne dramy są na bieżąco aktualizowane a odcinek 10 nadal nie jest dostępny? Chciałabym obejrzeć cały sezon przed 22 września bo wtedy kończy mi się vikipass ale chyba nie zdążę ;-;

    1. Droga Oliwko, każda drama tłumaczona jest przez innego tłumacza i to właśnie od czasu tych tłumaczy zależy to, jak szybko pojawiają się kolejne odcinki. Musisz pamiętać, że tłumaczenie nie jest naszą pracą, nikt nam za to nie płaci, robimy to w swoim wolnym czasie i chociaż staramy się wydawać odcinki regularnie, to poza tłumaczeniami każda z nas ma pracę bądź studia, a także rodzinę, życie towarzyskie i mnóstwo innych spraw, które przekładają się na to, że czasem tłumaczenie idzie trochę szybciej, a czasem trochę wolniej. Prosimy więc o uzbrojenie się w cierpliwość, kolejne odcinki pojawią się najszybciej, jak się da.
     Pozdrawiam serdecznie
     Riva

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: