K-DRAMA Zakończone , , , ,

Taxi Driver

Kim Do Ki ukończył Akademię Marynarki Wojennej i pracował jako oficer sił specjalnych. Był uczciwszy niż ktokolwiek inny. Kiedy jego matka pada ofiarą seryjnego mordercy, życie Kim Do Ki drastycznie się zmienia.

Przeżywając ciężki okres Kim Do Ki postanawia przyjąć ofertę Jang Sung Chul i dołączyć do firmy Rainbow Taxi. Rainbow Taxi nie jest zwykłą firmą taksówkarską. Firma oferuje swoim klientom specjalną usługę zwaną „zemstą”. Jeśli klienci poproszą o zemstę, Kim Do Ki i jego współpracownicy dokonują zemsty za swoich klientów.

Ha Na to pani prokurator, która prowadzi śledztwo w sprawie firmy Rainbow Taxi. Z jednej strony nienawidzi bezprawnego sposobu, w jaki firma funkcjonuje, a z drugiej czuje bezsilność, widząc, jak Rainbow Taxi rozwiązuje sprawy, których prawo nie może.

Obsada: Lee Je Hoon, Esom, Kim Eui Sung, Pyo Ye Jin, Jang Hyuk Jin, Bae Yoo Ram

Tytuł angielski: Taxi Driver
Tytuł oryginalny: 모범택시
Kraj: Korea
Ilość odcinków: 16
Data emisji: 9 kwietnia 2021 – 29 maja 2021

tłumaczenie: Eweliina || korekta: Hanae || grupa fansuberska: BAKA Fansubs

Informacja: Drama znajduje się na serwerze viki.com, aby zmienić język na polski, należy kliknąć na dole po prawej stronie „EN – xx%” i zmienić na „PL – 100%”, zalecamy, aby w przypadku korzystania z urządzeń mobilnych (telefon, tablet) pobrać sobie darmową aplikację VIKI 🙂

Uwaga: Darmowe są pierwsze dwa odcinki dramy, natomiast cała jest dostępna jedynie dla użytkowników posiadających Viki Pass Standard.