Aktualności Huace Croton TV Polska

Strażnicy Czasu
Fall in Love With Him

Informacje o dramie:

Tytuł polski: Strażnicy Czasu
Tytuł angielski: Fall in Love With Him
Tytuł oryginalny: 爱上萌面大人 (Ai Shang Meng Mian Da Ren)
Kraj: Chiny Kontynentalne
Ilość odcinków: 24 × 25 min.
Data emisji: 10 października – 27 października 2021

Opis fabuły:

Qin Zan, Sikong Ming, Yan Meng i Bai Ze zostali wybrani na Strażników Czasu przez wszechmocnego Posłannika Sariela. Strażnicy Czasu utracili wszystkie swoje wspomnienia i każdemu z nich została przydzielona specjalna misja do wypełnienia w określonym rejonie. Podczas wykonywania swoich zadań, napotkali Xiang Linger – pracowniczkę kawiarni, która wydaje się być w niebezpieczeństwie. Żaden z czwórki bohaterów nie może jej sobie przypomnieć, ale czują, że są z nią w pewien sposób powiązani. Sytuacja staje się coraz bardziej zagmatwana, kiedy powoli zaczynają zdawać sobie sprawę, że świat jest kontrolowany przez złowrogie moce, a ostatecznie postanawiają go uratować. Czy ich starania wystarczą, by tego dokonać? Co łączy Strażników Czasu z Xiang Linger?

Zapowiedź:

Obsada i opis postaci:


Eunice Han (韓忠羽) jako Xiang Linger

Studentka medycyny, która marzy o tym, by być pielęgniarką i ratować ludziom życie. Wychowywała się w sierocińcu, gdzie poznała swoje najlepsze przyjaciółki. Pracuje w małej kawiarni i ledwo wiąże koniec z końcem. Zazwyczaj się uśmiecha, ale z natury jest wrażliwa. Potrafi być uparta i umie postawić na swoim, kiedy jej na czymś bardzo zależy. Nie posiada paska życia.

Fu Longfei (龙飞) jako Qin Zan

Pracownik pensjonatu, a po godzinach Strażnik Czasu, czyli pewnego rodzaju kostucha, która odbiera ludziom ginącym w wypadkach ich pozostały czas. Jest mu do tego potrzebny zegarek kieszonkowy, który cały czas przy sobie nosi. Boi się jazdy samochodem, dlatego jeździ rowerem. Jego supermocą jest zatrzymywanie czasu. Widzi, ile czasu życia pozostało każdemu człowiekowi, którego napotyka, z wyjątkiem jednej dziewczyny. Czy pozna tajemnicę, która się za tym kryje?

 

Liang Bowen (梁博文) jako Yan Meng

Strażnik Czasu, którego supermocą jest przewidywanie przyszłości. Boi się wody, dlatego jego domownicy zawsze robią za niego pranie. Jego hobby to głównie granie w gry i czytanie komiksów. Prawie zawsze się uśmiecha, lubi żartować i się zabawić. Można by powiedzieć, że jest jak duże dziecko. Często ogląda się za ładnymi kobietami.

Pan Xingyu  () jako Bai Ze

Strażnik Czasu, którego supermocą jest leczenie. Jest także świetnym lekarzem oraz profesorem, który uczy na uniwersytecie. Jest bardzo opanowany, ciężko go wyprowadzić z równowagi. Lubi medytować i jest dobrym kucharzem. Boi się wind i ciemności.

Chen Yucheng ( 雨成) jako Sikong Ming

Strażnik Czasu, który jest szefem Qin Zana, Bai Ze i Yan Menga. To on rozdaje im karty z misjami, które muszą wykonać w określonym czasie. Jest bardzo bezpośredni, nigdy się nie uśmiecha i jest do wszystkich wrogo nastawiony, dlatego Strażnicy Czasu za nim nie przepadają. Potrafi dobrze ukryć swoje uczucia i emocje. Ma tak zwaną „pokerową twarz”. Jego supermocą jest wymazywanie pamięci i zmuszanie ludzi do rzeczy, których nie chcą robić.

Plakaty:

 

Zdjęcia: