K-DRAMA Zakończone ,

Hot Stove League

Drużyna Dreams czwarty rok z rzędu zajmuje ostatnie miejsce w lidze. Jej właściciel Kwon Gyeong Min, postanawia pozbyć się tej dziury finansowej, dlatego zatrudnia na pozycję nowego dyrektora generalnego Baek Seung Soo, który dotąd nie miał żadnego doświadczenia w baseballu. Kierował za to drużyną zapaśniczą i szczypiornistek, ale obie zostały rozwiązane po wygraniu sezonu – Kwon Gyeong Min dokładnie na to liczy.

Liderka zespołu operacyjnego Lee Se Yeong, która pracuje dla Dreams już od czasów studiów, jest bardzo mocno związana emocjonalnie z tą drużyną. Baek Seung Soo z początku nie jest traktowany poważnie jako osoba „z zewnątrz”, bez sportowej przeszłości, ale jego radykalne metody w restrukturyzacji drużyny i jej zaplecza okazują się być bardzo skuteczne.

Obsada: Namkoong Min, Park Eun Bin, Oh Jung Se, Joe Byeong Gyu

Tytuł angielski: Stove League
Tytuł oryginalny: 스토브리그
Kraj: Korea
Ilość odcinków: 16
Data emisji: 13 grudnia 2019 – 14 lutego 2020

tłumaczenie: vhana_lee || korekta: hime || grupa fansuberska: lizards@DEEP

 

Informacja:
Drama znajduje się na serwerze viki.com, aby zmienić język na polski, należy kliknąć na dole po prawej stronie „EN – xx%” i zmienić na „PL – 100%”, zalecamy, aby w przypadku korzystania z urządzeń mobilnych (telefon, tablet) pobrać sobie darmową aplikację VIKI 🙂