INNE DRAMY TW-DRAMA Zakończone , ,

Some Day Or One Day

Ponoć na świecie istnieje przynajmniej jedna, niespokrewniona z tobą osoba, która wygląda dokładnie tak samo jak ty…
Huang Yu Xuan od dwóch lat żyje w żałobie po śmierci ukochanego, Wang Quan Shenga. Pewnego dnia, wiedziona ciekawością, wrzuca jego zdjęcie w aplikację, która pozwala ludziom odnaleźć swoich sobowtórów. Zdjęcie, które znajduje, wciąga ją w zagadkę z przeszłości, która niepokojąco zdaje się łączyć z teraźniejszością. Co łączy losy Chen Yun Ru, zmarłej 20 lat wcześniej dziewczyny z życiem kobiety? I dlaczego Yun Ru i jej przyjaciel, Li Zi Wei, wyglądają dokładnie tak, jak Huang Yu Xuan i jej zmarły chłopak?

Obsada: Alice Ke, Greg Han, Patrick Shih

Tytuł angielski: Some Day or One Day
Tytuł oryginalny: 想見你  (xiang jian ni)
Tytuł polski: Pewnego dnia do mnie wrócisz
Kraj: Tajwan
Ilość odcinków: 13
Data emisji:17 listopad 2019 – 16 luty 2020

tłumaczenie: vampire_lover || korekta: hime || grupa fansuberska: BAKA Fansubs

Dostępne za pośrednictwem portalu: viki.com


 INFORMACJA: Drama znajduje się na serwerze viki.com aby zmienić język na polski należy kliknąć na dole po prawej stronie „EN – xx%”, zalecamy aby w przypadku korzystania z urządzeń mobilnych (telefon, tablet) pobrać sobie darmową aplikację VIKI 🙂

UWAGA! Drama utraciła licencję na terenie Polski jeśli chodzi o widoczność odcinków, wciąż jest dostępna z polskimi napisami poza naszym krajem. Na chwilę obecną jedyną możliwością, by zobaczyć dramę z terytorium Polski to skorzystanie z pomocy VPN na inny kraj.