Przegląd tygodniowy k-dram 18.04-24.04

Dziś zaczynamy „z przytupem”, bo to chyba najlepsze określenie nowej dramy „Our Blues”. Początkowo pojawiły się informacje o tym, że Kim Woo Bin oraz Shin Min Ah dostali propozycję udziału w produkcji. Jednak nie trzeba było długo czekać na kolejne nazwiska. Do grona aktorów, którzy otrzymali propozycję wystąpienia w projekcie dołączyli: Lee Byung Hun, Han Ji Min, Cha Seung Won oraz Lee Jung Eun. Sam opis niewiele mówi, ale prawdopodobnie będzie to drama życiowa opowiadająca historię ludzi, którzy prowadzą zupełnie odmienne życia. Ekipa, która będzie pracować przy projekcie również zna się dość dobrze, bo scenarzystka Noh Hee Kyung i reżyser Kim Kyu Tae pracowali razem przy takich  dramach jak: „That Winter, The Wind Blows” oraz „It’s Okay, That’s Love.

Edit: Od czego tu zacząć? Po pierwsze jest to w pewnym sensie projekt zastępczy scenarzystki Noh Hee Kyung. Na ten rok przewidziana była drama „Here” (opowiadająca historię ludzi pracujących w międzynarodowej organizacji non-profit), ale z powodu pandemii koronawirusa i braku możliwości kręcenia pewnych scen, została ona odłożona w czasie. Warto jednak zauważyć kilka podobieństw między obiema produkcjami. Mają one bowiem tego samego scenarzystę, reżysera i bardzo możliwe, że troje aktorów wystąpi w obu projektach ( Lee Byung Hun, Han Ji Min oraz Shin Min Ah).

Idąc dalej. Bardzo ucieszyłam się na wieść, że Kim Woo Bin oraz Shin Min Ah wystąpią razem w dramie. Zwłaszcza że w prawdziwym życiu są parą. Jednak scenarzystka sprawiła mi małego psikusa i moja radość nie trwała zbyt długo. Według najnowszych doniesień partnerami w dramie mają być odpowiednio: Lee Byung Hun – Shin Min Ah, Kim Woo Bin – Han Ji Min oraz Cha Seung Won – Lee Jung Eun.

Na zakończenie warto dodać, że jeśli Kim Woo Bin przyjmie rolę, będzie to jego pierwsza drama po przerwie spowodowanej chorobą.

Więcej na temat pod linkami:

https://mydramalist.com/article/upcoming-drama-our-blues-currently-offered-to-top-stars

https://www.soompi.com/article/1465084wpp/lee-byung-hun-shin-min-ah-kim-woo-bin-and-han-ji-min-in-talks-cha-seung-won-and-lee-jung-eun-reported-for-new-drama

http://koalasplayground.com/2021/04/20/lee-byung-hun-shin-mina-kim-woo-bin-han-ji-min-cha-seung-won-and-lee-jung-eun-cast-in-new-noh-hee-kyung-drama-our-blues/

 

Jinyoung z zespołu B1A4, Krystal z zespołu f(x) oraz Cha Tae Hyun potwierdzili swój udział w nowej produkcji KBS „Police Academy”/ „Police Lesson”. Ma to być komedia romantyczna, która opowie historię młodzieży w Krajowej Akademii Policyjnej. Za reżyserię dramy odpowiedzialny będzie Kim Young Jo („Perfume”, „Woman of 9.9 Billion”), a sama emisja dramy zaplanowana została na lipiec bieżącego roku.

Edit: Według nowego opisu, ma być to opowieść o detektywie, który łapie przestępców za wszelką cenę i byłym hakerze, który wykorzystuje swoją inteligencję do rozwiązywania każdego problemu. Ta dwójka spotyka się w Krajowej Akademii Policyjnej jako profesor i student, co prowadzi do ich współpracy przy badaniu pewnej sprawy.

To już pewnie nie pierwszy raz powtórzę, ale wprost uwielbiam zmieniające się opisy… Prawdopodobnie ten drugi jest bardziej zbliżony do tego, co zobaczymy w dramie, ale skoro w gatunkach nadal podana jest komedia i romans, to pewnie i ten pierwszy nie jest tak zupełnie nietrafiony. Może będzie z tego jakaś hybryda. Na pewno wiem jedno, Cha Tae Hyun wypada dobrze zarówno w rolach detektywów, jak i tych postaci komediowych.

Więcej na temat pod linkami:

https://m.sedaily.com/NewsView/22L5OIKUVJ/GL01#cb

https://www.soompi.com/article/1465031wpp/b1a4s-jinyoung-fxs-krystal-and-cha-tae-hyun-confirmed-for-new-police-drama

 

Jinyoung z zespołu GOT7 dostał propozycję udziału w nowym projekcie TVN „Yumi Cell’s”. Ma to być drama na podstawie popularnego webtoonu o tym samym tytule i opowiadać historię zwykłej kobiety, która ma problemy z wyrażaniem swoich uczuć oraz jej przemiany pod wpływem różnych doświadczeń, zarówno w życiu zawodowym, jak i uczuciowym. Wcześniej swój udział w produkcji potwierdziła Kim Go Eun. Za reżyserię odpowiadać ma Lee Sang Yeob („Familiar Wife”, „Shopping King Louis”), a za scenariusz Song Jea Jung („Memories of Alhambra”), Kim Yoon Joo („Find Me in Your Memory”) oraz debiutant Kim Kyung Ran. Zdjęcia do dramy mają rozpocząć się w pierwszej połowie 2021 roku, jednak data emisji wciąż pozostaje nieznana.

Edit: Jinyoungowi zaproponowano rolę Yoo Ba Bi, drugiego chłopaka głównej bohaterki. Ahn Bo Hyun, jeśli podpisze, to wcieli się w obiekt jej romantycznego zainteresowania. Czyli w sumie nadal nie wiadomo, który z nich ma być głównym bohaterem.

Poza tym w artykule z soompi piszą, że Jinyoung ma zagrać u boku Kim Go Eun w drugim sezonie dramy. Drugim sezonie? Przecież w żadnych artykułach nic nie pisali o sezonach. Pożyjemy, zobaczymy. Pewnie osoby, które widziały webtoon, będą wiedziały coś więcej na temat tego, jak potoczą się losy głównej bohaterki. Ja osobiście liczę na to, że powstanie jeden sezon, bo mało której produkcji wielosezonowość wychodzi na dobre.

Więcej na temat pod linkami:

https://www.chosun.com/entertainments/entertain_photo/2021/04/20/UJWG2KAY7ON2FGK52XZG2YNKWM/?outputType=amp

https://m.sportschosun.com/news.htm?id=202104210100166780010764&ServiceDate=20210420&f_url=https://www.google.com/#_ace

https://www.soompi.com/article/1465086wpp/got7s-jinyoung-in-talks-to-join-kim-go-eun-in-upcoming-drama-based-on-webtoon

https://mydramalist.com/article/got7-s-park-jin-young-in-talks-to-join-tvn-s-yumi-s-cells

 

Hwang Min Hyun z zespołu NU’EST oraz Arin z zespołu Oh My Girl dostali propozycję zagrania w nowej dramie TVN „Exchange Of Souls” /„Return” /„Salvation Interpreter”. Jak to tradycyjnie u sióstr Hong bywa, szykuje nam się kolejna drama z cyklu fantasy i to pewnie z romansem w tle. Wcześniej propozycję głównych ról otrzymali Lee Jae Wook oraz Park Hye Eun, jednak na razie brak informacji, czy zdecydowali się je przyjąć. Reżyserią dramy zajmie się Park Joon Hwa („Why Secretary Kim”), a sama data jej emisji została zaplanowana na drugą połowę 2021 roku.

Edit: Co do fabuły… Przyznaje się bez bicia, że nie wiem, o czym ta drama będzie. I mam wrażenie, że jak pojawią się informacje, które potwierdzą obsadę, to zobaczę jeszcze inny opis. Do tej pory w artykułach padało słowo „magicians” – czyli magicy, czarodzieje. Jak ostatnio czytałam kolejny opis to była mowa o „wizard and witches with powers over the weather and spirits” – czyli faktycznie jacyś tam czarodzieje, którzy mają władzę nad aurą (pogodą) i duszami. Za to w innym pojawiło się wytłumaczenie tytułu „Hwan Hon”, który ma podobno oznaczać powrót czyjejś duszy po śmierci.

Jak czytam informacje o tej dramie, to wyjątkowo mam wrażenie, że siostry Hong same nie wiedzą jeszcze, o czym tak naprawdę ta drama będzie. A może wy macie jakieś pomysły i przypuszczenia?

Więcej na temat pod linkami:

http://m.mksports.co.kr/view/2021/384384/

https://www.soompi.com/article/1465249wpp/lee-jae-wook-park-hae-eun-nuests-minhyun-and-oh-my-girls-arin-reported-to-star-in-new-hong-sisters-drama

http://koalasplayground.com/2021/04/21/lee-jae-wook-rookie-actress-park-hye-eun-and-idol-actor-minhyun-sign-on-for-hong-sisters-upcoming-fantasy-drama-return/

 

Park Sung Hoon oraz Ahn Eun Jin dostali propozycję zagrania głównych ról w nowej dramie JTBC „Only One Person”. Ma być to historia śmiertelnie chorej kobiety, która wiedząc, że i tak umiera, postanawia zabić jednego złego faceta. Jednakże zamiast niego spotyka osobę, która staje się niezwykle ważna w jej życiu. Scenariusz do dramy napisze Moon Jung Min („Matrimonial Chaos”), a jej reżyserią zajmie się Oh Hyun Jong („Find Me In Your Memory”). Póki co nie podano informacji na temat dokładniej daty emisji, ale gdzieś między wierszami przewinął mi się sierpień tego roku.

Edit: W sumie fabuła nie wygląda źle, choć ja nie jestem fanką braku happy endu przy zakończeniu. Pociesza mnie jedynie fakt, że skoro w gatunku dramy podają komedia i romans, to może jednak na końcu nie zobaczę śmierci głównej bohaterki.

Możliwe, że w produkcji zobaczymy również Joy z zespołu Red Velvet, jednak na razie brak informacji, czy aktorka zdecydowała się na przyjęcie roli.

Więcej na temat pod linkami:

https://m.newsen.com/news_view.php?uid=202104211051522110#_enliple

https://www.chosun.com/entertainments/entertain_photo/2021/04/21/7R7SY2W5BJTD6I4I5TPZQ32CAA/

https://www.soompi.com/article/1465522wpp/park-sung-hoon-and-ahn-eun-jin-in-talks-for-upcoming-jtbc-romance-drama

https://mydramalist.com/article/park-sung-hoon-and-ahn-eun-jin-offered-to-lead-the-drama-only-one-person

https://www.soompi.com/article/1465676wpp/red-velvets-joy-in-talks-to-star-in-her-first-drama-in-3-years

 

Lee Seol potwierdziła, że wystąpi w nowej dramie „That Night”. Ma być to koreański remake serialu BBC „Criminal Justice”, który opowie o podróży jednostki przez system wymiaru sprawiedliwości. Wcześniej swój udział w produkcji potwierdzili Kim Soo Hyun i Cha Seung Won, a Kim Shin Rok wciąż rozważa przyjęcie roli. Za scenariusz odpowiadać będzie Kwon Soon Kyu („Warrior Baek Dong Soo”), a za reżyserię Lee Myung Woo („Fiery Priest”, „Punch”). Na razie nie ma informacji na temat stacji, choć patrząc na obsadę, obstawiam TVN, OCN, JTBC lub którąś z nowych platform. Zdjęcia do produkcji mają ruszyć w pierwszej połowie tego roku, a emisja wstępnie zaplanowana jest na koniec listopada tego roku.

Edit: Bardzo czekam na tę dramę, szczególnie, że remake BBC wychodzą Koreańczykom idealnie. Fabuła ciekawa, w obsadzie jest Cha Seung Won i Lee Seol, więc czego chcieć więcej?

Więcej na temat pod linkiem:

https://m.star.mt.co.kr/view.html?no=2021042213282820794&ref=#_enliple

 

Kwak Do Won dostał propozycję wystąpienia w nowej dramie „You Can’t Go Back” / „There’s No Goo Pil Soo”. Ma to być historia dwóch mężczyzn: czterdziestoletniego Goo Pil Soo, żywiciela rodziny, który marzy o przeżyciu swojej drugiej młodości oraz dwudziestoletniego Jung Seoka, geniusza pragnącego założyć własną firmę. Wcześniej propozycję zagrania w dramie otrzymał Yoon Doo Joon z zespołu Highlight, ale na razie nie wiadomo, czy zdecydował się na przyjęcie roli. Póki co brak również informacji o dacie emisji oraz stacji, ale wiadomo, że scenariusz do dramy napisze Son Geun Joo („Backstreet Rookie”).

Więcej na temat pod linkiem:

https://www.chosun.com/entertainments/entertain_photo/2021/04/22/6WTUQOGNL2G3OO4XSLO3ZUSAHE/

 

Lee Jong Suk otrzymał propozycję głównej roli w nowej dramie „Big Mouth”. Ma ona opowiadać o dziwacznych rzeczach, które zdarzają się, gdy prawnik z 10% współczynnikiem wygranych przejmuje sprawę morderstwa i próbuje odkryć prawdę, która się za nim kryje. Za reżyserię dramy odpowiadać będzie Oh Choong Hwan („Hotel Del Luna”, „While You Were Sleeping”), a zdjęcia do niej mają ruszyć w drugiej połowie roku.

Edit: Tytuł produkcji to nazwa, jaką określany jest główny bohater w swoim środowisku.  Jeśli Lee Jong Suk przyjmie rolę, będzie to jego pierwsza drama po ukończeniu służby wojskowej, a druga z reżyserem Oh Choong Hwanem (wcześniej pracowali razem przy „While You Were Sleeping”.

Więcej na temat pod linkami:

https://www.huffingtonpost.kr/entry/lee-jong-seok_kr_607fba76e4b0a8a66ab02192

http://m.mksports.co.kr/view/2021/384417/

https://m.mbn.co.kr/entertain/2021/384401

https://mydramalist.com/article/lee-jong-suk-in-talks-to-return-to-dramas-with-big-mouth

https://www.soompi.com/article/1465286wpp/lee-jong-suk-in-talks-to-take-on-lawyer-role-for-1st-drama-since-military-discharge

 

Go Ah Sung potwierdziła swój udział w dramie „Crime Puzzle”. Ma być to thriller oparty na webtoonie o tym samym tytule i koncentrować się na procesie układania elementów, niczym puzzle. Yoon Kye Sang, który już wcześniej potwierdził swój udział, wcieli się w postać profesora akademii policyjnej, Han Seung Mina, który przyznaje się do zabicia ojca swojej byłej dziewczyny. Go Ah Sung zagra Yoo Hee, profilerkę kryminalną, która nie wierzy w winę byłego ukochanego i postanawia zająć się tą sprawą. Drama przedstawi ponowne spotkanie tej dwójki oraz zmierzenie się ich z nieoczekiwaną prawdą na temat serii morderstw. Za reżyserię produkcji odpowiadać będzie Go Jae Hyun („Player”, „Black”, „Dinner Mate”), a scenariusz napisze Choi Jong Gil. Póki co brak jest informacji na temat stacji oraz daty emisji, choć pojawiają się niepotwierdzone informacje, że dramę zobaczymy w drugiej połowie tego roku.

Edit: Osobiście bardzo czekam na tę dramę. Szczególnie że uważam Go Ah Sung za naprawdę dobrą aktorkę. Fabuła też jest ciekawa. Zastanawia mnie tylko to, która stacja zajmie się emisją dramy. Mam nadzieję, że TVN, JTBC, OCN, lub inna platforma, bo w kwestii kryminałów mam średnie zaufanie do stacji z BIG3.

Więcej na temat pod linkami:

https://m.etoday.co.kr/view.php?idxno=2018735#rs

https://tenasia.hankyung.com/drama/amp/2021042377494

https://kdramadiary.com/kdrama-news/go-ah-sung-teams-up-with-yoon-kye-sang-in-crime-puzzle/

 

Na In Woo dostał propozycję wystąpienia w nowej produkcji „The Jinx’s Lover”. Ma to być, oparta na webtoonie, historia mężczyzny, który pogodził się ze swoim pechem oraz bogini, która wskoczyła do prawdziwego świata, by złamać ciążącą na niej klątwę. Reżyserią dramy ma zająć się Yoon Sang Ho („River Where The Moon Rises”), a zdjęcia prawdopodobnie ruszą w drugiej połowie bieżącego roku.

Więcej na temat pod linkami:

https://m.newsen.com/news_view.php?uid=202104231109005410#_enliple

https://mydramalist.com/article/preview/7279

https://www.soompi.com/article/1465661wpp/na-in-woo-in-talks-to-lead-new-drama-by-river-where-the-moon-rises-director

 

Minah z zespołu Girl’s Day i Kwon Ha Woon dostali propozycję zagrania głównych ról w nowej dramie MBC „Please Check the Event”. Ma być to czteroodcinkowy melodramat opowiadający o byłych kochankach, którzy chcąc pojechać na „wycieczkę dla par”, udają, że wciąż są razem. Póki co nie wiadomo nic o duecie scenarzysta-reżyser, ale sama produkcja ma polecieć w okolicach lipca – sierpnia.

Więcej na temat pod linkami:

https://www.news1.kr/amp/articles/?4284643

https://www.news1.kr/amp/articles/?4284585

https://entertain.v.daum.net/v/20210423135457701

https://www.soompi.com/article/1465710wpp/girls-days-minah-and-kwon-hwa-woon-in-talks-for-new-mbc-drama

 

Byun Woo Seok dostał propozycję zagrania w nowej produkcji KBS „Thinking of the Moon When the Flower Blooms”. Ma to być drama historyczna, która poruszy temat zakazu wyrobu alkoholu w czasach Joseon. Wcześniej propozycję zagrania głównych ról otrzymali Yoo Seung Ho i Hyeri z zespołu Girl’s Day. Reżyserią zajmie się Hwang In Hyuk („Doctor Prisioner”), a data emisja została wstępnie zaplanowana na drugą połowę 2021 roku.

Więcej na temat pod linkami:

http://m.spotvnews.co.kr/?mod=news&act=articleView&idxno=416469#_enliple

http://koalasplayground.com/2021/04/22/byun-woo-seok-signs-on-as-the-second-male-lead-in-sageuk-drama-thinking-of-the-moon-when-the-flowers-bloom-with-yoo-seung-ho-and-hyeri/

 

Son Seok Ku oraz Lee El dostali propozycję wystąpienia w nowej dramie JTBC „My Liberation Diary”. Póki co o samej fabule niewiele wiadomo, choć podobno ma być to historia trójki rodzeństwa. Wcześniej propozycję głównych ról otrzymali Lee Min Ki oraz Kim Ji Won, jednak na razie nie potwierdzili swojego udziału w projekcie. Reżyserią produkcji zajmie się Kim Seok Yoon („Detective K: Secret of the Living Dead”), za scenariusz odpowiadać będzie Park Hae Young („Another Oh Hae Young”, „My Mister”), a wstępną datę emisji zaplanowano na rok 2022.

Edit. Wcześniej drama znana była pod tytułem „Romance Gourment”. Osobiście na tę produkcję najbardziej czekam, nie tylko ze względu na prawdopodobną obsadę, ale i scenarzystkę. Ciekawa jestem też, kogo zagrają Son Seok Ku oraz Lee El. O ile w przypadku Son Seok Ku pojawiła się informacja, że jeśli przyjmie rolę, to wcieli się w postać tajemniczego pana Gu, o tyle przy postaci Lee El nic nie napisano. A ta dwójka ma już za sobą wspólny projekt, bowiem zagrali razem w dramie „Matrimonial Chaos”.

Więcej na temat pod linkami:

http://m.spotvnews.co.kr/?mod=news&act=articleView&idxno=416483#_enliple

http://www.joynews24.com/view/1359834

https://theqoo.net/square/1944717255

 


I przed nami kolejne zestawienie oglądalności w Korei.  W ostatnim tygodniu przerwę w emisji miały dwie dramy: „Vincenzo” oraz „Revolutionary Sisters”. Poniżej można poczytać artykuły o powodach przerwy w emisji.

https://www.soompi.com/article/1463134wpp/vincenzo-to-go-on-one-week-hiatus-after-this-weekend

https://www.soompi.com/article/1463971wpp/revolutionary-sisters-to-go-on-temporary-hiatus-after-hong-eun-hee-comes-into-close-contact-with-covid-19-patient

W ramach ciekawostek. Już niedługo, bowiem dwunastego czerwca, na ekrany ma powrócić drugi sezon dramy Love „(ft. Marriage and Divorce)”. Jak widać, najwyższa oglądalność w historii TV CHOSUN zrobiła swoje i twórcy postanowili kuć żelazo póki gorące. Czy to dobra decyzja? Nie wiem, bo póki co nie miałam czasu, by choć spróbować obejrzeć pierwszy sezon. A jakie jest wasze zdanie?

Więcej na temat pod linkiem:

https://www.soompi.com/article/1464991wpp/watch-love-ft-marriage-and-divorce-season-2-promises-more-betrayal-and-drama-confirms-premiere-date

Dark Hole – drama będzie dostępna na naszej stronie

Wild Grass – film będzie dostępny na naszej stronie

Doom at Your Service – drama będzie dostępna na naszej stronie

Mine

Undercover

My Roommate Is a Gumiho

Imitation

Youth of May

So I Married an Anti-fan

Drugi sezon Love (ft. Marriage and Divorce) – drama prawdopodobnie będzie dostępna na polskim Netflixie

14 thoughts on “Przegląd tygodniowy k-dram 18.04-24.04

 1. Nieoczekiwanie newsem tygodnia jest informacja, że Viki oprócz schlebiania najniższym prymitywnym kobiecym gustom chce im dla odmiany pokazać zamiast typowej chińskiej tandety… film fabularny! Który może być całkiem interesujący, jak to wynika z trailera! No to ja się na „Wild grass” piszę!
  Resztę trailerów nie oglądałem, aby się nie zapłakać z rozpaczy przy „Undercover”…
  Ronnie rzeczywiście zaczęła z przytupem, bo obsada tego „Bluesa” rozbija bank.
  Większość tych zapowiedzi dramowych to takie niepewne, albo na dwoje babka wróżyła, albo wręcz odrzucająco idolowe. Ale „Only one person” na pewno trzeba sprawdzić. „That night” zaczynam nienawidzić…
  „Crime puzzle” na pewno warto sprawdzić. „My liberation diary” raczej również.
  Czy to nie dziwne, że przerwę w projekcji miały akurat tylko obie dramy sobotnio-niedzielne? Czy to nie miało związku z jakimś wydarzeniem? Bo jak rozumiem tabelkę, to w sobotę grali w tv tylko „Taksówkarza” a i tak mimo braku konkurencji on stracił oglądalność?

  Ronnie tym razem postawiła na oczywiste rozwiązania, właściwie dając tylko jedną kandydatkę do tytułu ślicznotki tygodnia. Zostaje nią oczywiście Kryst… przepraszam 🙂 oczywiście zostaje nią niezastąpiona Shin Min Ah!!!
  Patrząc na te fotki przeszło mi przez myśl, że oprócz ślicznotki tygodnia mógłbym też w tym tygodniu wybrać obrzydliwca tygodnia. Ale nie, bo to by jeszcze przemiłą autorkę newsów skłoniło do prezentowania kolejnych takich oblesi… 🙂

 2. Ależ tu ciekawych propozycji!
  No numerem jeden dla mnie jest news numer jeden i obsada Bluesa! No przecież jak oni to potwierdzą, to będzie prawdziwy sztos! No i patrząc na produkcję, widzę, że możemy spodziewać się czegoś zdecydowanie fajnego ^^ No i cieszę się, że w końcu coś o Kim Woo Binie słychać.

  Drugą pozycją, która mnie przyciągnęła jest zdecydowanie That Night. Podzielam zdanie, że remake wychodzą Koreańczykom bardzo fajnie, a i aktorsko widzę duży potencjał!

  Co za newsy! I Kim Woo Bin i Lee Jong Suk pojawiają się po jakimś czasie nieobecności 😀 Aż mi się przypomniało School, w którym wystąpili ^^ Ale z drugiej strony widzę, że ten drugi wybiera bezpieczne propozycje współprac z ekipą już sobie znaną. Zobaczymy, co z tego będzie.

  Jestem ciekawa również Crime Puzzle ze względu na fabułę już dawno, ale widząc powoli kompletującą się obsadę aktorską, widzę, że może być ciekawie.

  Z zapowiedzi mocno żałuję, że jest tu tylko jedna Imitation. Nie wiem, co to ma w sobie, ale nie mogę się tego doczekać ^^

 3. Part 1

  Kim Woo Bin, własnie przed chwilą sie dowiedziałem, że ten aktor od lat walczy z ciężką chorobą, oby wszystko słończyło sie dobrze. Zdążył zagrać jeszcze w jednej dosłownie z ostatnich dram z złotego okresu dla tego gatunku „Dziedzice ” z 2013 roku . Poprawił jeszcze Chingoo 2. To ta drama i film chyba wywindowała go na sam szczyt, bo nagle zniknął bez słowa aż do dziś. Przede wszystkim bedę kibicował mu żeby zdrowie pozwoliło mu dokończyć tę drame. „That Winter, The Wind Blows” oraz „It’s Okay, That’s Love. to dramy które kocham. „That Winter, The Wind Blows” to jedna z mooich pierwszych dram i ogromne przeżycie. Yoichi podpowiadał mi jak sciągnąc rawy do tej dramy w 2013 r. Rawy limo o pojemności 350 MB miały wówczas lepszą jakość niż obecne next o pojemności 1.4 GB . A może mój telewizor z roku 2012 inaczej odbiera te nowe pliki. Mam cichą nadzieje , że ta dramka też dołączy na lizards do tej wymienionej dwójeczki może kiedyś. Moze to być mądra drama o życiu. Włascie wszystkie znaki na niebie i ziemi powinny wskazywać ,że główną role męską powinien zagrać bohater „That Winter, The Wind Blows” oraz „It’s Okay, That’s Love Jo In-sung no ale. Mamy jak ponownie debiutującego po latach Kim Woo Bina. Czy Panie o nim zapomniały czy też nie to sie dopiero okaże, Wiadomo, że jak pojawia sie
  Lee Byung Hun to nikt tu nie ma nic do gadania, tylko od niego zależy czy odstąpi główną role KIm Woo Binowi.
  Lee Jung Eun ho ho ho jaka gwiazdeczka sie zniej zrobiła po Parasite, hihi

  „Idąc dalej. Bardzo ucieszyłam się na wieść, że Kim Woo Bin oraz Shin Min Ah wystąpią razem w dramie. Zwłaszcza że w prawdziwym życiu są parą. Jednak scenarzystka sprawiła mi małego psikusa i moja radość nie trwała zbyt długo. Według najnowszych doniesień partnerami w dramie mają być odpowiednio: Lee Byung Hun – Shin Min Ah, Kim Woo Bin – Han Ji Min oraz Cha Seung Won – Lee Jung Eun.”

  Lady ronnie przecież to jeszcze lepiej ,że taki dobór par.
  Małżenstwo to nie może na siebie patrzeć po jakimś czasie prywatnie, jakby jeszcze w dramie mieli grać parę, to już by nie było tego żaru. Lepiej jak nic Cie nie łączy z partnerem z planu jest wtedy większa chemia.
  A to świnia z Lee Byung Huna , zabrał role choremu powracającemu Woo Binowi.
  Ta drama to będzie wielki przebój.

  A tu to ciekawe choć ryzykowne zestawienie. Jednego możemy być pewni
  Cha Tae Hyun , ten wesołek, który od lat bawi, wzrusza i porusza może troche rozrusza niezwykle spiętą i sztywną Kristal do której mam słabość mimo, że akorsko też słabość . Kolejna gwiazdka z niezapomnianych Dziedziców. Lady ronnie ty to wiesz jak dogodzić koneserowi dram , hihi
  W tej dramie zapewne Cha Tae Hyun będzie siedział wygodnie przed komputerem jako hacker a Kristal będzie od latania i łapania przestępców, ewentualnie dadzą jej jako adepta tego idolka do pomocy.
  Ta drama ma zadatki na fajną.

  Kim Go Eun z tym idolkiem z dramy powyżej
  , to znaczy, że Jinyoung na bank spłukał sie i bierze wszystko co popadnie. Ten drugi chyba już aktor on by sie dla nie nadał, ten Ahn Bo Hyun nie znam człowieka, być może dlatego ,że zaczął grać dopiero od 2014 roku.
  Tu szykuje się coś przeciętnego mimo udziału gwiazdki.

  Drama „Exchange Of Souls” /„Return” /„Salvation Interpreter” to będzie drama od dzieciaków dla dzieciaków. Nie podejmuje sie prognoz, już nawet na tym zdjęciu dziewczynka płacze,a produkcja dramy jeszcze nie ruszyła przecież . Nawet siostry Hong , które ostatecznie stały sie monotematyczne tu nie pomogą patrząc na obsade 🙂

  Co do „Only One Person” Park Sung Hoon ma dużo ról w 100 % wybierał te których nie oglądałem, Ahn Eun Jin tym bardziej no name dla mnie patrząc na lata w których debiutowała. Może być z tego wiele dobrego ale i złego. chyba,że to bedzie zmowy melodramat, bo opis obiecujący . Ciekawe czy mężczyzna którego chce zabić to ten sam w którym sie zakocha przed śmiercią.

  Lady ronnie wieści o dramce
  „That Night” zdaje sie już były tydzień czy dwa tygodnie temu 🙂 Cha Seung Won w obsadzie wiele daje, tylko ta kobieta nie wiadomo skąd i taki Kim Soo Hyun z pysznej muzycznej legendarnej już dziś Dream High burzą mi obraz na coś dobrego. Niestety nie ma u niego progresu aktorskiego , jak był sztywny tak jest. Co młodemu można wybaczyć, staremu już nie. Ponadto Lady ronnie zapomniała napisać o czym ma być ta drama.

  No cóż Kwak Do Won dojrzały aktor z wyższej półki, w pewnym momencie zaczął nawet robić kariere za sprawą filmu Lament. Posypały sie role w dobrych filmach. No ale w dramie to ja go nie widziałem i chyba już nigdy nie zobaczę , wiadomo dlaczego , nie łapie się w kategorii uślicznotkowienie.

  Lee Jong Suk , Jezus Maria ! Ale pułapka Lady ronnie, chyba już druga w ostatnim czasie I to pułapka zastawiona nie powiem na kogo. Suk zapuścił dlugie włosy i wygląda na tym zdjęciu nie, nie powiem jak to . Już teraz drże , czy zacny Kinoshita znów dał sie oszukać i pomyślał, że to kobieta.
  Prawnik z takimi włosami, jakoś ciężko mi sobie to wyobrazić.

  Haloo, haloo, Lady ronnie, chyba ktoś tu śpi :)? Wieści o dramie z
  Go Ah Sung i Yoon Kye Sang były całkiem niedawno tydzień lub dwa tygodnie temu 🙂

 4. Najpiękniejszy trailer to oczywiście ten z Hyeri, bóstwo dla mnie. Wygrywa w cuglach, Jestem od lat nieoporawnym fanem tej przepraszam, że to mówie aktorki. Oj kusiła Ji Sunga kusiła w Entertainer, a lato było piękne tego roku.

  1. Mam nieodparte wrażenie, że Wasza Lordowska Mość raczy sobie tu dworować z tą ślicznotką… Hyeri?!
   Na szczęście i tak zostajesz zdyskwalifikowany, bo gwiazdę tygodnia wybieramy tylko z fotek, a nie z trailerów. Nie ma tak lekko! 🙂 Ja nie głosowałem na Kim Ok Bin czy Kim Hyun Joo!
   A tego typa co to wiadomo o kogo chodzi, nie da się pomylić z kobietą. Kobiety są piękne a nie wstrętne! 🙂

 5. Part 2

  A tutaj uśmiech, Na In Woo , który zrobił na razie chyba największą furore w tym roku, człowiek znikąd zastąpł gwiazde z pierwszego szeregu i zagrał na swoich warunkach jeszcze raz sceny poprzednika stając sie z miejsca kandydatem do odkryć roku . Mało kto spodziewał sie,że to może sie udac. Wyszło naprawde przyzwoicie, może też dlatego,że ma Panią aktorke w parze. To jeden z tych nielicznych historyków, który balansuje miedzy tymi skierowanymi stricte do młodzieży a tymi dla osób starszych . Sprawdzałem profil aktora na Asian wiki, pusto było jeszcze w pierwszych dniach po wyrzuceniu Ji Soo, sprawdzałem dziś, już są tam komentarze i serduszka. Ciekawi mnie, czy reżyserzy kręcąc dramy mają tajną listę aktorów w razie sytuacji kryzysowej.
  Znakomita decyzja . Widać reżyser River go docenił, skoro dał mu role w swojej następnej dramie,niestety patrząc po opisie to ech..

  Lady ronnie Ty to jeśteś niesamowita , jak byś czytała w moich,, naszych myślach. Przecież ja ostatnio tylko Girls Day słucham naturalnie za sprawą Hyeri 🙂 W polskim tłumaczeniu to Dzień Kobiet, który kojarzy się kobietom chyba z najwspanialszym dniem w roku. Tymczasem ja sie tu dowiaduje, że oni w składzie mają jeszcze jedną aktorke Min-ah :)! Mało tego ja po latach dowiaduję się, że to dziewczyna , która zagrała Gong Shim w znanej swego czasu komedii komedii Beautiful Gong Shim, gdzie pokazała swój spory talent komediowy. Ależ zaskoczenie , kto by pomyślał. Zaraz wrzucam teledysk i ide ją wypatrzyć, która to.
  Teraz to już kobieta, wyzywająco maluje usta na czerwono. Dostała do pary
  Kwon Ha Woona, który grywa raczej w dobrych dramach , choć samego aktora nie kojarze za bardzo , opis mnie zaciekawił. Ludzie, którzy byli w związku jeszcze raz sie spotykają i nawiązują bliższą znajomość. W normalnym życiu to by sie nie udało, ale w dramie wszystkie chwyty dozwolone, jak najbardziej. Wprawdzie nie wiem jak daleko to ich kochanie zaszło, skoro mają ochotę na powtórke. Jakieś miłe wspomnienia musiały pozostać.

  Hyeri z Seung-ho Yoo a to szczęściarz z niego a może szczęściara z niej nie sądzicie hehe:) Kolejna dziewczyna z Girls Day a to przecież nie moje urodziny :)! I to historyk o historii soju w Korei. No ale bohaterem tygodnia jest tu
  Byun Woo Seok, Bardzo dobre zdjęcie zresztą, aktorsko nic o nim nie wiem, to jeden z tych z całej rzeszy debiutantów i debiutantek pamietnego niechlubnego 2016 roku dla świata dram gdzie postanowiono,że dzieciaki bedą grały główne role w każdej dramie. Dla mnie był to było jak policzek w twarz . O wiele za dużo na tamten czas. Dziś to może być dobry aktor lub nie. Nietypowy temat, o alkoholu.

  Co do „My Liberation Diary” ciekawe zestawienie, reżyser od komedii dostaje scenarzyste od dramatów. Co z tego wyjdzie ? komediodramat, hehehe

  Lee El tej trzecioplanowej , aktorki, która w dramach dotychczas miała tylko być i wyglądać , najcześciej u boku gangsterów nie poznałem . Niesamowita metamorfoza, ale spoglądam teraz na jej zdjęcia to nawet na biało włosy farbowała. Znaczy sie, że lubi ciągle coś zmieniać w swoim wyglądzie. Na zdjęciu ma krótkie włosy z klasycznym wabiącym motywem paluszka. Dziewczyno wykorzystaj te szanse, nigdy nie miałaś możliwości wyjśc przed szereg, teraz jest Ci to dane .Trzymamy za Ciebie kciuki. Niech zadecyduje tylko twoj talent skoro nagle ktoś w Ciebie zainwestował coś jest na rzeczy. Dojrzały partner, czegóż chcieć więcej. Tajemniczy Pan Gu 🙂 Nie wiem czemu ale wyobrażam sobie od razu mężczyzne w meloniku.

  Naturalnie Lee El wygrywa główną nagrode , bezapelacyjnie ale nie za paluszek a za kokietryjny wyraz twarzy, który jest tak oczywisty,że aż ręce opadają, mnie bardziej Ciekawi czyj to pomysł.

  „Mam nieodparte wrażenie, że Wasza Lordowska Mość raczy sobie tu dworować z tą ślicznotką… Hyeri?!”

  Już uspokajam zacny Kinoshito, Hyeri wygrywa u mnie w kategorii trailer, nie smiem łamać zasad regulaminu 🙂

  ” A tego typa co to wiadomo o kogo chodzi, nie da się pomylić z kobietą. Kobiety są piękne a nie wstrętne! 🙂”

  Ja również nie rozumiem co kobiety widzą w tych ohydnych facetach, a fe.

  .

 6. Mała errata do zdjęcia tygodnia . Wybierając Shin Min Ah byłbym nie fer wobec innych kandydatów, nie od dziś wiadomo, że kamera czy aparat wręcz ją kocha 🙂
  Tym bardziej,że ona to teraz reklamuje coś tam coś tam (reklamuje się) przed każdym epizodem Taksówkarza 🙂

  1. Racja. Ale nie ona jedna. Hadżiłonka chyba w tym rekordy biła… Kim Sa Rang to też chyba głównie z reklam ma dochody… No ale Shin Min Ah potrafi grać, co wszak widzieliśmy w tym pływackim thrillerze z LYY.
   No i czy spotkałeś kogokolwiek, kto by nie lubił Shin Min Ah? 🙂

 7. ” Kim Sa Rang to też chyba głównie z reklam ma dochody… ”

  To dlatego Sa Rang gra sporadycznie, mniam 🙂

 8. Co do powtarzających się newsów. Wiem, że wcześniej pisałam o niektórych tytułach, ale wtedy odnosiło się to do propozycji wystąpienia w danym projekcie. A teraz mowa jest o przyjęciu roli. Owszem, bardzo często propozycja wystąpienia w dramie jest równoznaczna z przyjęciem roli, ale nie zawsze. Np, w Island rolę księdza zaproponowano najpierw Im Siwanowi, a potem musiał chyba odmówić skoro ofertę zagrania tej postaci otrzymał Cha Eun Woo. Dlatego nawet w najbliższym tygodniu nie ma się co dziwić, że będzie przynajmniej jedno potwierdzenie obsady w dramie, o której niedawno pisałam. Ale nie ma się co martwić. Nowości też będą.
  Co do Hyeri. Chyba żadna aktorka tak nie działa mi na nerwy. Jej głos jest straszny. I jedynie w Reply 88 się sprawdziła, ponieważ miała krzykliwą postać. To już wolę nawet Krystal, która średnio lubi się z grą aktorską, ale na ekranie tak mi nie przeszkadza. A w jej najnowszej dramie, to raczej Cha Tae Hyun będzie detektywem i profesorem, a idol byłym hakerem i studentem. Pewnie był hakerem, ale wstąpił z jakiś powodów do Akademii Policyjnej. Przynajmniej ja to tak rozumiem. A Krystal? Skoro ma być jakiś tam romans, to pewnie w tej Akademii się przewinie 😛
  KIm Woo Bin >>>>>>>> Lee Byung Hun. Żeby nie było, to wiem, że Lee Byung Hun jest dobrym aktorem, ale ja po prostu go nie lubię. A Kim Woo Bin jest świetny. W sumie to ciekawe czy Shin Min Ah w ogóle przyjmie rolę, bo w sierpniu ma ten remake „Mr Hong”, więc dwie dramy w rok? To byłoby wyzwanie.

  „Cha Seung Won w obsadzie wiele daje, tylko ta kobieta nie wiadomo skąd i taki Kim Soo Hyun z pysznej muzycznej legendarnej już dziś Dream High burzą mi obraz na coś dobrego.”
  Ona występowała w „Less Than Evil” (czyli remaku Luthera) oraz w „When Devil Call Your Name” (ta drama akurat mi nie podeszła, ale ze względu na fabułę bo obsada była dobra)

 9. Nie wiem jak Ci sie udaje skompletować te wszystkie newsy Lady ronnie, jestem pełen uznania dla Ciebie. Gdy pojawia sie nowa drama poznajemy główną obsade, nie zdając sobie sprawy jakie zawirowania towarzyszą przy kompletowaniu aktorów. Dzięki Tobie możemy sie dowiedzieć znacznie więcej.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: