C-DRAMA Huace Croton TV Polska , , , , , ,

Our Times
Nasze Czasy

Przedstawiamy Wam coś nieco innego niż zwykle. Nowa drama wyprodukowana przez Huace Film&TV składająca się z jedenastu różnych historii, które pokazują ostatnich dziesięć lat rozwoju Chin. Każda z nich jest zupełnie inna i porusza zupełnie inną tematykę. Nie będziemy tłumaczyć całej dramy, a jedynie kilka wybranych historii.

TAM, GDZIE PRZYNALEŻĄ SERCA ❤️🌾
W wiosce Lijia brakuje rąk do pracy w polu. Coraz więcej młodych ludzi wyjeżdża do miasta, by tam się ustatkować. Na starsze pokolenie mieszkańców spada coraz więcej obowiązków z powodu przejęcia porzuconych gruntów rolnych, a brak specjalistycznych sprzętów rolniczych nie ułatwia pracy. Mieszkająca w mieście Li Xinyao zawsze marzyła, by otworzyć własny biznes. Jednak gdy wraca na wieś, by pomóc ojcu, zaczyna dostrzegać pewne problemy, przez które robi jej się żal taty. Fang Xinwei, przykładny mąż i ojciec, napotyka trudności w swojej firmie. Zastanawia się nad jej zamknięciem i zainwestowaniem pieniędzy w rolnictwo. Sołtys Mi Aiguo oraz jego dwóch przyjaciół postanawiają pomóc młodym w realizacji planów, by tym samym doprowadzić do rozwoju wioski. Bohaterowie muszą zmierzyć się ze staroświeckimi mieszkańcami wioski, którzy są przeciwni wprowadzaniu nowej technologii i modernizacji. Czy uda im się zrealizować marzenia? Jak to wpłynie na ich relacje z bliskimi?

PASJA ⚽💞
Zhang Lei jest młodym nauczycielem wychowania fizycznego szukającym pracy w zawodzie. Jego specjalizacją jest piłka nożna i marzy o tym, by poprowadzić drużynę do zwycięstwa. Nie znajduje jednak pracy w żadnej szkole miejskiej i ostatecznie zmuszony jest wyjechać do wiejskiego gimnazjum w Xinjiangu, gdzie poza wyzwaniami stojącymi przed każdym nowym nauczycielem, musi poradzić sobie również z różnicami kulturowymi wynikającymi z pracy z mniejszością ujgurską. Czy uda mu się pokonać przeciwności losu i spełnić marzenie, czy jednak wyzwanie okaże się zbyt trudne?

 

Obsada: Yan Ni, Eric Leyang, Tan Songyun, Ireine Song, Lin Yi, Shen Yue, Bai Yufan, Li Kunlin, Yu Yao

Tytuł angielski: Our Times
Tytuł polski: Nasze Czasy
Tytuł oryginalny: 我们这十年 (Wo Men Zhe Shi Nian)
Kraj: Chiny Kontynentalne
Ilość odcinków: 44 (11 historii po 4 odcinki)
Data emisji: 10 października – 3 listopada 2022

tłumaczenie: Mintty, ania2wh || korekta: Lady_Bee, Riva || grupa fansuberska: MeiQ

Dostępne za pośrednictwem portalu: YouTube