Aktualności

Idealny chłopak – TOP 10 kandydatów wg ekipy MeiQ

W związku z tym, że we wrześniu obchodzimy Dzień Chłopaka, nasza ekipa postanowiła przygotować dla Was ranking bohaterów dram, którzy idealnie pasują do tej roli. Ekipa MeiQ nominowała w tej kategorii dwudziestu panów, a następnie w wyniku głosowania, wyłoniliśmy TOP 10.


Miejsca 8-10 (ex aequo):

 

Jung Shi Hyun (Cruel City)

Ten pan został nominowany głównie za swoją tajemniczą aurę. Z takim mężczyzną u boku nie ma szansy na nudę. Dodatkowo nosi garnitury, a my bardzo lubimy facetów w garniturach….

 

Chae Do Jin (Come and hug me)

Na pierwszy rzut oka młody policjant bez uczuć i z fatalną przeszłością, po bliższym poznaniu nieśmiały chłopak, który znajduje w sobie głęboko skrywane emocje oraz siłę, by stanąć twarzą w twarz z demonami przeszłości i jednocześnie ochronić swoją miłość.

 

Han Ji Pyeong (Start-up)

Od dzieciństwa cichy wielbiciel, zakochany w głównej bohaterce. Cały czas ją po kryjomu wspiera, dodaje otuchy uśmiechem. Po prostu uroczy gentleman. Wg wielu fanek serialu, to właśnie jego powinna wybrać bohaterka.

 


Miejsca 6-7 (ex aequo)

 

Wen Shaoqing (My little happiness)

Jest przystojny, lojalny, troskliwy i potrafi gotować. Jest też lekarzem, więc nie musisz stać w kolejkach do rejestracji, kiedy chcesz zrobić tomografię. A do tego jak całuje…

Tę dramę obejrzysz z naszym tłumaczeniem tutaj.

 

 

Zhuang Rui (The Golden Eyes)

Jest idealnym kandydatem na chłopaka, bo jest troskliwy, hojny i uczynny. Myśli bardziej o innych niż o sobie i nie żałuje pieniędzy na przyjaciół i bliskich. Jest typem rycerza, który wypije „karnego kieliszka” za dziewczynę, gdy ta już nie chce pić. Rui jest odpowiedzialny i rozważny, dlatego znajdzie wyjście z każdej sytuacji. Potrafi być też romantyczny. No i nieźle tańczy.

Ta drama jest w trakcie tłumaczenia, a znajdziesz ją tu.

 


Miejsce 5.

 

Kim Young Ho aka John Kim (Oh My Venus)

Może któraś z Was chciałaby mieć trenera na wyłączność? W życiu potrzeba kogoś, kto cię wyciągnie z tego łóżka i zmotywuje do ćwiczeń, do których zabierasz się od zeszłego lata czy nawet od kilkunastu lat. To mężczyzna, który nie przejdzie obojętnie obok cierpiącej osoby, jest troskliwy, ale stanowczy. Ma dobre podejście do dzieci, a kobietę kocha za to, jaka jest, a nie za jej wygląd.

 


Miejsce 4.

 

Seo Jun (True beauty)

Niby łobuz, ale serce ma złote. W miarę rozwoju fabuły dramy można dostrzec, jaki jest troskliwy i pracowity. Do tego dodajmy jego piękny uśmiech i czarujący głos… Zadba o muzykę na romantyczny wieczór pod rozgwieżdżonym niebem, przewiezie na motocyklu, aby rozgonić Twe smutki. Aaa, potrafi lepić pierogi! No ideał!

Dramę obejrzycie z polskimi napisami tutaj.

 


Miejsca 2-3 (ex aequo)

 

Zheng Boxu (The brightest star in the sky)

Zaśpiewa ci piosenkę, ugotuje obiad, zamiecie podłogę, własnoręcznie zaprojektuje dla Ciebie pierścionek zaręczynowy… Pochodzi z bogatej rodziny i ma fajną siostrę — to też plusy. No i jest pewny siebie, a my lubimy pewnych siebie facetów. Czego chcieć więcej?

Dramę z polskim tłumaczeniem znajdziesz na naszej stronie: klik.

 

 

Kang Chul (W-Two worlds)

Bogaty, przystojny, pewny siebie. Za ukochaną pójdzie wszędzie, nawet do innego świata. I jeszcze ma do zaoferowania aż 4 wersje romansu… Który wybierzesz?

 


Miejsce 1.

 

Ahn Min Hyuk (Strong woman Do Bong Soon)

Ten pan zdobył podwójną nominację i zdecydowanie wygrał w tej kategorii. Jest prezesem dobrze prosperującej firmy, inteligentny, utalentowany, a do tego przystojny i całkiem uroczy. Nic, tylko kochać…

 


Wśród nominowanych znaleźli się również: Helan Jong Ting (Moonshine and Valentine), Xing Kelei (You are my hero), Kim Saram aka Doom (Doom at your service), Gu Weiyi (Put your head on my shoulder), Lu Si Cheng aka Chessman (Falling into your smile), Jian Zi (Cambriand Period), Li Yu Bing (Skate into love), Zhou Xiao Shan (Broker), Kuranosuke Koibuchi (Princess Jellyfish) oraz Kang Yo Han (The Devil Judge). Jak widać, typy naszej ekipy są bardzo różnorodne.

A jak prezentuje się Wasz ranking? Jest zgodny z naszym, czy może kogoś wg Was zabrakło? Napiszcie nam o tym w komentarzu.