Happinǝss

 

tłumaczenie: neoxxa, bluema || korekta: magnolia86

Dostępne za pośrednictwem portalu: viki.com

Tytuł angielski: Happinǝss
Tytuł oryginalny: 해피니스 (Haepiniseu)
Tytuł polski: Szczęściǝ
Kraj: Korea Południowa
Ilość odcinków: 12
Data emisji: 05 listopada – 11 grudnia 2021

Fabuła: Akcja rozgrywa się w mieście, w którym pojawia się nowy rodzaj bardzo zaraźliwego wirusa. Yoon Saebom jest funkcjonariuszką policji należącą do jednostki kontrterrorystycznej. Jest stanowcza i zdeterminowana, szybko podejmuje decyzje i nie znosi niesprawiedliwości. Jej marzeniem jest mieć mieszkanie na własność. Jung Yihyun jest mądrym i uczciwym policjantem, który ukończył to samo liceum co Saebom. Razem zaczynają pracować nad sprawą nowego wirusa, próbując powstrzymać rozprzestrzeniającą się chorobę. Jedyną osobą, która może posiadać wiedzę na temat tego, jak zapanować nad chorobą, jest podpułkownik Han Taeseok.
Jak Yoon Saebom i Jung Yihyun poradzą sobie w obliczu kryzysu, który ich spotkał? Czy zdołają uchronić siebie i innych przed szalejącą chorobą?

Obsada: Park Hyung Shik, Han Hyo Joo, Jo Woo Jin

 

 

 INFORMACJA:
Drama znajduje się na serwerze viki.com. Aby zmienić język na polski, należy kliknąć na dole po prawej stronie „EN – xx%” i zmienić na „PL – 100%”, zalecamy, aby w przypadku korzystania z urządzeń mobilnych (telefon, tablet) pobrać sobie darmową aplikację VIKI 🙂

4 thoughts on “Happinǝss

 1. Zaczyna się jak „Zabójcza broń”, ale potem
  odcinek pierwszy
  zmierza już w stronę rasowego horroru połączonego z filmem katastroficzny na czasie. Czyli epidemia. Pandemia. U jej samych narodzin.
  Mamy zombiaki, a właściwie Wściekłych. Toczą pianę i chcą gryźć jak wściekłe psy. Czasami im się to udaje.
  Nawet jeden z nich uznał, że warto byłoby przegryźć sobie apetyczną bohaterkę. Dla inne postaci oznaczałoby to koniec kariery w dramie, ale na szczęście nasza dziewoja jest jakby odporna na tę zarazę.
  Zresztą ona ma na głowie ważniejsze problemy niż jakaś pandemia. Ona chce poprawić swoje warunki bytowe i szantażuje kierownictwo, żeby dostać mieszkanie! Jest jeden haczyk – musi się ożenić. No jest taki jeden Garniturek na podorędziu, nawet podobno nie zgrzyta zębami i nie chrapie… ale…

  No, to już muszą fanki ocenić: czy on jest dość przystojny, aby się z nim wiązać? Bo może zażąda w zamian jakich powinności małżeńskich?! Może nie warto się dla takiego poświęcać? A może wręcz przeciwnie – z takim to i w najpodlejszej norze bez dachu nad głową warto założyć podstawową komórkę społeczną jaką jest rodzina?

 2. W sweet homie towarzystwo mieszka różne i jak widzieliśmy w
  odcinku drugim
  niemal każdy skrywa jakieś tajemnice. Tajemnicę ma też policjant: on to ukartował to sztuczne małżeństwo z przełożonymi głównej bohaterki. No dobrze, ale… Czemu nie zagrał va banque?! Przecież to jej zależało! Miał powiedzieć: dobrze zgadzam się na ślub, ale skonsumujemy małżeństwo. A tak to wylądował w osobnym łóżku.
  Poczytajcie, jak ktoś nie wie, co to jest Nagroda Darwina. W tym odcinku otrzymuje ją partner głównej bohaterki, który chciał zarobić na boku. No do dostał, co mu się należało…

  Dramę ogląda się z rosnącą ciekawością. Nic mi nie mówi nick tłumaczki, ale zapisuję ją sobie w kajeciku i będę obserwował jej dalsze poczynania 🙂

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: