K-DRAMA Polecane

Happinǝss

Akcja rozgrywa się w mieście, w którym pojawia się nowy rodzaj bardzo zaraźliwego wirusa. Yoon Saebom jest funkcjonariuszką policji należącą do jednostki kontrterrorystycznej. Jest stanowcza i zdeterminowana, szybko podejmuje decyzje i nie znosi niesprawiedliwości. Jej marzeniem jest mieć mieszkanie na własność. Jung Yihyun jest mądrym i uczciwym policjantem, który ukończył to samo liceum co Saebom. Razem zaczynają pracować nad sprawą nowego wirusa, próbując powstrzymać rozprzestrzeniającą się chorobę. Jedyną osobą, która może posiadać wiedzę na temat tego, jak zapanować nad chorobą, jest podpułkownik Han Taeseok.
Jak Yoon Saebom i Jung Yihyun poradzą sobie w obliczu kryzysu, który ich spotkał? Czy zdołają uchronić siebie i innych przed szalejącą chorobą?

Obsada: Park Hyung Shik, Han Hyo Joo, Jo Woo Jin

Tytuł angielski: Happinǝss
Tytuł oryginalny: 해피니스 (Haepiniseu)
Tytuł polski: Szczęściǝ
Kraj: Korea Południowa
Ilość odcinków: 12
Data emisji: 05 listopada – 11 grudnia 2021

 

tłumaczenie: neoxxa, bluema || korekta: magnolia86

Dostępne za pośrednictwem portalu: viki.com

 

 INFORMACJA:
Drama znajduje się na serwerze viki.com. Aby zmienić język na polski, należy kliknąć na dole po prawej stronie „EN – xx%” i zmienić na „PL – 100%”, zalecamy, aby w przypadku korzystania z urządzeń mobilnych (telefon, tablet) pobrać sobie darmową aplikację VIKI 🙂