INNE DRAMY TW-DRAMA Zakończone ,

Handsome Stewardess

W jednym z tajpejskich barów pracuje Holly, która uwielbia to, co robi i fakt, że ma możliwość poznawania wielu różnych ludzi. Singapurska mistrzyni karate Meng Lian zakończyła właśnie międzynarodowe zawody i razem z drużyną wybrała się opić sukces w barze Holly. To była miłość od pierwszego wejrzenia, jednak odległość pomiędzy nimi nie pozwala na bezproblemowe spotykanie się, dlatego Holly decyduje się na zostanie stewardessą. Wymaga to od niej wiele poświęceń, szczególnie ze względu na jej wygląd oraz zachowanie. Ma jednak wsparcie swojego przyjaciela, który pomaga jej w pokonywaniu kolejnych przeszkód stojących między nią, a Meng Lian. Czy uda im się je przezwyciężyć?

Obsada: Huwang Pei Jia, Suan Wang, Jolin Chien

Tytuł angielski: Handsome Stewardess
Tytuł oryginalny:  帅T空姐 (Shuai T Kong Jie)
Tytuł polski: Przystojna Stewardessa
Kraj: Tajwan
Ilość odcinków: 6
Data emisji:  25.10.2019 – 8.11.2019

tłumaczenie: EyeCandy || korekta: albizja || grupa fansuberska: BAKA Fansub

Informacja:
Drama znajduje się na serwerze viki.com, aby zmienić język na polski, należy kliknąć na dole po prawej stronie „EN – xx%” i zmienić na „PL – 100%”, zalecamy, aby w przypadku korzystania z urządzeń mobilnych (telefon, tablet) pobrać sobie darmową aplikację VIKI 🙂

Uwaga! W związku ze zmianą zasad dostępu na viki (wprowadzona została po emisji odcinka pierwszego), od drugiego odcinka dostęp tylko dla osób z kontem Viki Pass Standard. Polecamy wykupić wspomniane konto lub obejrzeć odcinki za pośrednictwem forum BAKA Fansubs.