Flipped

tłumaczenie: swietej-pamieci || korekta: hime || grupa fansuberska: lizards@DEEP Subs

Dostępne za pośrednictwem portalu: YouTube

Tytuł angielski: Flipped
Tytuł oryginalny: 喜欢你时风好甜 (xihuan ni shifeng haotian)
Tytuł polski: Na Opak
Kraj: Chiny Kontynentalne
Ilość odcinków: 24
Data emisji: 24 grudzień 2018 – 29 styczeń 2019

Fabuła: Shuang Shuang wyrosła na buntowniczkę z powodu surowego wychowania przez ojca. Po ucieczce z domu jej drogi krzyżują się z Qi Xun – niezwykle utalentowanym, zimnym, zbyt wrażliwym młodym człowiekiem o wyjątkowych zdolnościach.
Jest takie powiedzenie, które brzmi: „To uczucie miłowania kogoś, wciąż będzie świecić oczami, nawet gdy zakryjesz usta, ponieważ świat jaśnieje, kiedy widzisz osobę, którą lubisz.”

Obsada: Gao Hanyu, Chen Yami, Gu Landi, Lin Yanrou, Zhu Wenchao


INFORMACJA:
Drama znajduje się na oficjalnym kanale KUKAN Drama Channel, jeśli nie pojawiają się polskie napisy należy samemu zmienić język napisów.


Uwaga od tłumaczki: W odcinku 24 zostały przetłumaczone listy/pocztówki, które czyta główny bohater. Są one długie, więc zalecamy pauzę w tym momencie, aby przeczytać całość, bo ich treść jest znacząca.

One thought on “Flipped

  1. Najdziwniejsza drama jaką dotąd oglądałam. Stwierdzenie jakie miałam odczucia przy jej oglądaniu jest nie na miejscu –wymienianie ich zajęło by dużo czasu. Jestem zaskoczona konstrukcją tej dramy , sposobem reżyserowania .Drama dla wytrwałych –ja ją chciałam rzucić przy każdym odcinku a nawet więcej razy. Czy polecam TAK. Dzięki ekipo za tłumaczenie.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: