Dear.M

Tytuł angielski: Dear.M
Tytuł oryginalny: 디어엠 (Dear.M)
Kraj: Korea
Ilość odcinków: 12
Data emisji:  26 lutego 2021

Fabuła: Życie studentów na kampusie zawsze było spokojne, do czasu gdy na forum internetowym Uniwersytetu Seoyeon pojawia się skandaliczny post, który wywraca wszystko do góry nogami. Wiadomość wysłana przez tajemniczą osobę, znaną jako „M” sprawia, że na kampusie aż huczy. Zdeterminowani, by odkryć tożsamość tajemniczego „M”, studenci z całego kampusu wyruszają po prawdę. Lecz to zadanie nie należy do prostych. Ma Joo Ah (Park Hye Soo) studiuje na drugim roku zarządzania. To miła, ale niezbyt ambitna dziewczyna, której nie interesują romanse. Cha Min Ho (Jaehyun) jest studentem informatyki. Ma talent do tworzenia aplikacji mobilnych. Przyjaźni się z Ma Joo Ah od dwunastu lat. Seo Ji Min (Noh Jung Ui) jest studentką ekonomii i członkiem studenckiej grupy wsparcia. Park Ha Neul (Bae Hyeon Seong) jest również studentem na kierunku zarządzania oraz jest honorowym ambasadorem uczelni. Cała czwórka jest zdeterminowana, by odkryć prawdziwą tożsamość „M” i położyć kres tej uczelnianej tajemnicy. Na drodze do poznania prawdy czwórka przyjaciół znajduje się w plątaninie zmieniających się związków i rodzących się na nowo romansów. W wielkich emocjach oraz z trzepoczącym sercem odkrywanie tożsamości „M” nigdy nie było bardziej skomplikowane. Czy przyjaciele będą w stanie rozwiązać tę zagadkę, czy też prawdziwa tożsamość „M” pozostanie ukryta na zawsze?

Obsada: Park Hye Soo, Jaehyun (NCT), Noh Jung Ui, Bae Hyeon Seong, Woo Da Vi, Lee Jin Hyuk


 INFORMACJA:
Z przykrością musimy poinformować, że w wyniku ostatnich afer w świecie koreańskich idoli, zapowiadana przez nas drama „Dear.M” nie będzie obecnie emitowana. Jeszcze nie wiadomo, jakie decyzje podejmie stacja KBS odnośnie jej emisji. Będziemy Was informować na bieżąco, jak tylko coś nowego się pojawi!


 

WKRÓTCE NA STRONIE

 INFORMACJA:
Drama znajduje się na serwerze viki.com, aby zmienić język na polski, należy kliknąć na dole po prawej stronie „EN – xx%”, zalecamy, aby w przypadku korzystania z urządzeń mobilnych (telefon, tablet) pobrać sobie darmową aplikację VIKI 🙂

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: