K-DRAMA Zakończone , , ,

Dark Hole

Lee Hwa Sun jest detektywem w regionalnej jednostce śledczej w Seulu. Pewnego dnia odbiera tajemniczy telefon od mordercy swojego męża, po którym wyrusza do miasta Muji. Na miejscu okazuje się, że z leja krasowego wydobywa się ciemny dym, a ludzie, którzy go wdychają, przemieniają się w niebezpieczne kreatury. Lee Hwa Sun musi nie tylko walczyć o własne przetrwanie, lecz również ratować innych ludzi i schwytać mordercę swojego męża.
Yoo Tae Han pochodzi z miasta Muji. Kiedyś pracował jako detektyw i był dumny ze swojej pracy, ale musiał zrezygnować z powodu skandalu wywołanego pewnym nieporozumieniem. Choć ma beztroską osobowość i lubi żartować, to nadal pozostało w nim silnie poczucie sprawiedliwości. Gdy spotyka Lee Hwa Sun, postanawia połączyć z nią siły i poświęcić się ratowaniu innych ludzi.

Obsada: Kim Ok Bin, Lee Joon Hyuk, Yoon Jung Hoon, Park Keun Rok

Tytuł angielski: Dark Hole
Tytuł oryginalny: 다크홀 (Dakeuhol)
Tytuł polski: Czarna Dziura
Kraj: Korea Południowa
Ilość odcinków: 12
Data emisji: 30.04.2021

tłumaczenie: swietej-pamieci, ronnie || korekta: hime || grupa fansuberska: Lizards@DEEP

Dostępne za pośrednictwem portalu: viki.com

 

 INFORMACJA:
Drama znajduje się na serwerze viki.com. Aby zmienić język na polski, należy kliknąć na dole po prawej stronie „EN – xx%” i zmienić na „PL – 100%”, zalecamy, aby w przypadku korzystania z urządzeń mobilnych (telefon, tablet) pobrać sobie darmową aplikację VIKI 🙂

Uwaga: Darmowe są pierwsze dwa odcinki dramy, natomiast cała jest dostępna jedynie dla użytkowników posiadających Viki Pass Standard. Osoby nieposiadające konta mogą pobrać polskie napisy na forum Lizards@DEEP! Zapraszamy!