K-DRAMA Zakończone , , ,

Awaken

tłumaczenie: swietej-pamieci, ronnie || korekta: hime || grupa fansuberska: lizards@DEEP

 

Tytuł angielski: Awaken
Tytuł oryginalny: 낮 과 밤 (Naggwa Bam)
Tytuł polski: Przebudzenie
Kraj: Korea
Ilość odcinków: 16
Data emisji: 30 listopad 2020 – 19 styczeń 2021

Fabuła: Do Jung Woo to utalentowany przywódca zespołu do zadań specjalnych w Narodowej Agencji Policji. Za jego przebiegłą powierzchownością i niepozorną postawą ssącego lizaka mężczyzny, kryje się tajemniczy sekret.
Gong Hye Won jest jest policjantką z powołania i nie akceptuje, gdy coś staje na jej drodze. Za jej śliczną twarzą kryje się gorący temperament, który nie ostygnie, dopóki stanowczo nie wyrazi swojego zdania. Najsilniejsza i najbardziej utalentowana policjantka w zespole ma również zaskakująco niezdarną stronę.
Jamie jest detektywem wysłanym przez FBI. W dzieciństwie została adoptowana i nie posiada prawie żadnych wspomnień. Wraca do Korei, by pomóc rozwiązać sprawę seryjnego mordercy, który ma związek z jej utraconymi przed ponad dwudziestoma pięcioma laty wspomnieniami.
Czy bohaterom uda się rozwiązać sprawę obecnych wydarzeń, które w jakiś sposób łączą się z tajemniczymi sprawami z przeszłości?

Obsada:  

Info: W dramie występuje SeolHyun z zespołu AOA

 

 INFORMACJA:
Drama znajduje się na serwerze viki.com aby zmienić język na polski należy kliknąć na dole po prawej stronie „EN – xx%”, zalecamy aby w przypadku korzystania z urządzeń mobilnych (telefon, tablet) pobrać sobie darmową aplikację VIKI 🙂

Uwaga: Od 3 odcinka linki do darmowego obejrzenia będą przez jakiś czas zablokowane na stronie viki. Przewidujemy, że odcinek 3 i 4 będzie można za darmo obejrzeć online od 29 grudnia. Następnie będą odblokowywane kolejne 2 odcinki tygodniowo. Dla niecierpliwych widzów zalecamy wykupienie vikipass, lub pobranie napisów na forum.