Awaken

tłumaczenie: swietej-pamieci, ronnie || korekta: hime || grupa fansuberska: lizards@DEEP

 

Tytuł angielski: Awaken
Tytuł oryginalny: 낮 과 밤 (Naggwa Bam)
Tytuł polski: Przebudzenie
Kraj: Korea
Ilość odcinków: 16
Data emisji: 30 listopad 2020 – 19 styczeń 2021

Fabuła: Do Jung Woo to utalentowany przywódca zespołu do zadań specjalnych w Narodowej Agencji Policji. Za jego przebiegłą powierzchownością i niepozorną postawą ssącego lizaka mężczyzny, kryje się tajemniczy sekret.
Gong Hye Won jest jest policjantką z powołania i nie akceptuje, gdy coś staje na jej drodze. Za jej śliczną twarzą kryje się gorący temperament, który nie ostygnie, dopóki stanowczo nie wyrazi swojego zdania. Najsilniejsza i najbardziej utalentowana policjantka w zespole ma również zaskakująco niezdarną stronę.
Jamie jest detektywem wysłanym przez FBI. W dzieciństwie została adoptowana i nie posiada prawie żadnych wspomnień. Wraca do Korei, by pomóc rozwiązać sprawę seryjnego mordercy, który ma związek z jej utraconymi przed ponad dwudziestoma pięcioma laty wspomnieniami.
Czy bohaterom uda się rozwiązać sprawę obecnych wydarzeń, które w jakiś sposób łączą się z tajemniczymi sprawami z przeszłości?

Obsada:  

Info: W dramie występuje SeolHyun z zespołu AOA

 

 INFORMACJA:
Drama znajduje się na serwerze viki.com aby zmienić język na polski należy kliknąć na dole po prawej stronie „EN – xx%”, zalecamy aby w przypadku korzystania z urządzeń mobilnych (telefon, tablet) pobrać sobie darmową aplikację VIKI 🙂

Uwaga: Od 3 odcinka linki do darmowego obejrzenia będą przez jakiś czas zablokowane na stronie viki. Przewidujemy, że odcinek 3 i 4 będzie można za darmo obejrzeć online od 29 grudnia. Następnie będą odblokowywane kolejne 2 odcinki tygodniowo. Dla niecierpliwych widzów zalecamy wykupienie vikipass, lub pobranie napisów na forum.

 

 

 

4 thoughts on “Awaken

  1. Ależ jestem ciekawa tej dramy! Pomimo obecności Seolhyun, do której nie jestem przekonana, cieszę się, że będę mogła ja tu obejrzeć!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: